czwartek, 13 maja 2010

Rasy kosmitow

Szaraki - pochodzą z planety Zeta Reticuli. Ich główny cel to podbicie Ziemi i uczynienie ludzi swymi niewolnikamiNordycy - właściwa nazwa: Plejadianie. Tworzą wysoko rozwiniętą cywilizację i chcą aby ludzkość osiągnęła z nimi duchowy i technologiczny prymat w kosmosie.Jaszczuropodobne - najprawdopodobniej chodzi o Vegan (Lyran). Są szczegółnie okrutni i bezwzględni; chcą podbić cały wszechswiat, boja się ich wszystkie inne rasy kosmitów.

Dryglasy, 6,7,8 - swym wizerunkiem potrafią przerazić świadków do tego stopnia, że popadają oni wręcz w stan szoku. Jedno z ważniejszych tego typu wydarzeń miało miejsce w 1989 roku w rosyjskim Woroneżu, kiedy to na oczach kilkudziesięciu osób w miejskim parku wylądował jakiś dziwny, czerwono-biały obiekt, z którego wyszło następnie trzech gigantycznych "załogantów". Dryblasy charakteryzują się przede wszystkim wzrostem wahającym się w granicach 2,5 do 3 metrów. (chociaż były też relacje o ich 5 metrowej wysokości!). Korpus Dryblasa jest jeszcze dość proporcjonalny, jednak kończyny są już bardzo długie - nogi przypominają szczudła a ręce długie wysięgniki. Głowa wydaje się być bardzo mała, aczkolwiek może być to wynik jej nieproporcjonalności w stosunku do reszty tułowia. Dryblasy przeważnie pokryte są jakąś błyszczącą materią przypominająca folię aluminiową. Poruszają się też w dziwny sposób, jakby mechanicznie stawiając swoje olbrzymie kroki. Z powodu tego ubioru i kroków wielu ufologów sądzi, że Dryblasy są być może jakimiś robotami. Obserwacje dryblasów miały miejsce głównie na terytorium Rosji, Chin i przy granicy mongolskiej.

2 komentarze:

  1. Gigantyczna różnorodność w naszym wszechświecie, nie ma co! Tak gigantycznej liczby kosmitów świat jeszcze nie widział! Toć to po prostu jakieś kpiny są! Można się naliczyć ponad 30 rodzajów kosmitów!

    OdpowiedzUsuń
  2. Oczywiście a to podstawy ;)

    OdpowiedzUsuń