piątek, 14 maja 2010

Humanoidy

Czym są humanoidy?

Humanoidy - istoty człekokształtne, podobne do człowieka, unoszące się (lewitujące) w powietrzu. Spotykane są najczęściej (podobnie jak UFO) w Meksyku, ewentualnie w USA. Wielu uczonych uważa, że humanoidy to ludzie z przyszłości, z innych wymiarów. Niektórzy naukowcy sądzą też, że to kosmici badający naszą planetę...

Pochodzenie

Wielu naukowców uważa, iż humanoidy to ludzie z przyszłości pochodzący z innych wymiarów. Nie mniejsza cześć badaczy tego zjawiska sądzi że są to obcy, którzy opuszczając swoje statki badają naszą planetę.


Obserwacje

Meksyk - właśnie tutaj dochodzi od kilku lat do niezwykłych obserwacji latających humanoidalnych istot!. Najnowszą tego typu sprawą jest relacja Horacio Roqueta, która przyczyniła się do "odgrzebania" starszych, podobnych do tego przypadków.

17 czerwca 2005 r. Horacio Roquet zamieszkujący Mexico City, podążający do pracy, około 7 rano zaobserwował dziwny obiekt unoszący się nieruchomo tuż nad jego domem. Zdziwiony tym co widzi, nie zastanawiał się długo tylko postanowił to niezwykłe zjawisko uchwycić kamerą wideo. Gdy dokładniej przyjrzał się ów obiektowi ze zdumieniem stwierdził, że ma on ludzkie kształty! Obiekt lewitował nieruchomo w powietrzu po czym powoli, jednostajnym ruchem oddalił się i wkrótce zniknął za zabudowaniami. Cała obserwacja trwała około 10 minut.

Przytoczę jeszcze jedną podobną relację z uwagi na dużą ilość świadków co wyklucza "zbiorową halucynację". Otóż w styczniu 2004 r. policjant z Guadelupe, podczas służby zaatakowany został przez "coś" co określił mianem latającej istoty. Zdarzenie miało miejsce około godziny 3.00 w nocy. Zdezorientowany policjant zaalarmował miejscowy posterunek, wezwał posiłki i już po chwili kilka radiowozów patrolowało miasto w poszukiwaniu niezidentyfikowanego latającego bytu!

Niezwykłość opisanych obserwacji, widać na poniższych fotografiach. Zdjęcia pochodzą z lat 2000 - 2005 i jak się okazuje jest ich naprawdę sporo. Liczne fotografie i filmy świadczą tylko i wyłącznie za autentycznością fenomenu. Z czym mamy do czynienia? Nie wiemy. Meksyk uznawany za mekkę obserwacji UFO zasłynie chyba z kolejnej nierozwiązywalnej zagadki...

2 komentarze:

  1. ludzie nie wierzą w UFO bo nie wierzą nawet w siebie..

    OdpowiedzUsuń
  2. dlaczego wszystkie zdjęcia o ufo i innych niesamowitych stworzeniach zawsze są niewyraźne ;)

    OdpowiedzUsuń