czwartek, 13 maja 2010

Kurs wróżenia z ręki

Uścisk dłoni prawdę ci powie...

Podając rękę nowo poznanej osobie, masz kilka możliwości, aby zorientować się, kto to taki.
Ktoś podaje ci tylko końce palców? Uważaj! Ta osoba może nie być z tobą szczera.
Dłoń jest wilgotna? Masz do czynienia z człowiekiem nadwrażliwym.
Dłoń jest ciepła? To osoba szczera i serdeczna, ale porywcza.
Dłoń zimna i sucha? Jej właściciel jest praktyczny, dokładny i skryty.Miłość i seks
Czy masz seksapil?
Czy twój ukochany będzie zazdrośnikiem? Ile razy zostaniesz mamą? By poznać odpowiedź, przyjrzyj się liniom na dłoniach. Kryje się tam mnóstwo informacji na temat związków, uczuć człowieka i jego zmysłowości.1. Linia serca. Zaczyna się pod małym palcem, kończy pod serdecznym lub nawet wskazującym. Krótka oznacza, że jej właściciel w miłości bywa obłudnikiem i zazdrośnikiem; długa – znamionuje lojalność i uczciwość. Gruba wskazuje na dużą pobudliwość emocjonalną, cienka świadczy o egoizmie. Kiedy się rozwidla (1a), osoba ta bardzo liczy się z uczuciami partnera. Odchodzące od niej rozgałęzienia (1b) są oznaką niewierności. Łańcuszkowa zdradza naturę flirciarza, a przerywana lub przecinana małymi liniami – zwiastuje uczuciowe rozczarowania.

2. Linia życia.
Okrąża wzgórek Wenus. Im rozleglejszy łuk, tym większa zmysłowość. Wyraźna oznacza brak zahamowań w seksie, a cienka – chwiejność emocjonalną. Rozgałęzienie na końcu (2a) wróży uciechy cielesne w wieku dojrzałym.

3. Linia losu.
Mocno zarysowana występuje u osób lubiących dominować w związku. Przerywana w kilku miejscach oznacza huśtawkę szczęścia; urwana przy linii serca – dramaty miłosne.

4. Linie związków. To fałdki widoczne pod małym palcem po lekkim ugięciu dłoni. Nie u każdego występują. Ich duża ilość świadczy o skłonności do flirtów; jedna głęboka – pragnienie związania się z kimś na stałe.

5. Linia Apolla (Słońca). Może występować w postaci krótkiej linii biegnącej od linii serca w kierunku serdecznego palca. Rozwidlenie na końcu (5a) wskazuje na zamiłowanie do flirtów
i kokieterii.

6. Linia Wenus. Biegnie w poprzek pagórków na dłoni. Jeśli ją masz, oznacza to, że jesteś bardzo zmysłowa i namiętna.

7. Linie dzieci. Leżą na nadgarstku i świadczą o liczbie dzieci. Te mocniej zaznaczone wskazują na chłopców, słabiej widoczne – na dziewczynki.

8. Znaki na pagórku Wenus. Krzyżyk oznacza odwzajemnioną miłość, kratka – uczuciowe rozczarowania, a romb – udane małżeństwo.

9. Linia głowy. Biegnie poniżej linii serca. Nie zdradza żadnych tajemnic.
Kariera i zdrowie
Tego, ile dokładnie będziesz zarabiać lub kiedy złapiesz kolejny katar, nie dowiesz się z dłoni. Ale powie ci ona, jakich kłopotów zdrowotnych możesz się spodziewać albo czy są ci pisane np. awans i bogactwo.

Przy interpretowaniu poszczególnych linii szczególnie uważnie przyjrzyj się linii życia, znamionującej siły witalne. Baczną uwagę zwróć na znaki występujące na wzgórkach u podstawy palców, ponieważ wiele mówią one o naszym życiu zawodowym. Oto, co ciekawego na temat zdrowia i kariery można wyczytać z dłoni.1. Linia życia
Zdrowie
– wyraźna i nieprzerwana linia życia występuje u ludzi cieszących się dobrym zdrowiem. Długa (dochodzi prawie do nadgarstka) zwiastuje długie życie. Łańcuszki (1a) oznaczają choroby chroniczne.
Kariera – kiedy linia życia zaczyna się nad linią głowy, wróży to życie aktywne i pełne sukcesów. A rozgałęzienie do wzgórka Księżyca (1b) oznacza, że zmienisz pracę lub że czeka cię długa podróż.

2. Linia głowy
Kariera
– głęboko zarysowana charakteryzuje ludzi z otwartym umysłem, którzy zwykle daleko zachodzą.

3. Linia serca
Zdrowie
– gdy linia ta jest przerwana (3a), wskazuje to na arytmię. Rozgałęzienia (3b) mogą świadczyć o niedoborze magnezu, a niewielkie wysepki (3c) – o problemach z krążeniem.

4. Linia losu
Kariera – linia długa i wyraźna wróży sukces w pracy. Gdy linia losu rozwidla się i dalej biegnie jako linia podwójna – zrealizujesz aż dwa ważne cele zawodowe.

5. Linia Merkurego
Zdrowie
– linia głęboko wyżłobiona wskazuje na kłopoty z wątrobą, a przerwana (5a) – na powolne trawienie.

6. Linia Neptuna
Zdrowie
– to linia alergii. Jeśli ją masz, możesz być uczulona np. na pyłki roślin czy na niektóre leki.

7. Bransoletki
Zdrowie
– to linie leżące nad liniami dzieci. Im są wyraźniejsze, tym lepsze zdrowie. Proste wróżą łatwe porody, a z wypukłością w części środkowej (7a) – kłopoty z kręgosłupem.

8. Wzgórek Merkurego
Kariera
– kratka na pagórku mówi o wzlotach i upadkach na polu zawodowym.

Wzgórek Apolla
Kariera
– romb oznacza bogactwo i sławę.

Wzgórek Saturna
Kariera
– kratka sygnalizuje predyspozycje do pracy na własny rachunek. Może założysz firmę?
Ważne wzgórki
To małe wypukłości we wnętrzu dłoni. Zauważysz je, gdy dłoń złożysz w „miseczkę”. Przyjrzyj się im, bo zdradzają nasz charakter. Im pagórek większy, tym bardziej dominujące cechy przypisane do tego obszaru.
1. Wzgórek Jowisza
Symbolizuje optymizm, radość życia, zamiłowanie do działań społecznych. Dobrze rozwinięty u osób ambitnych, pewnych siebie, dążących do sławy i władzy.

2. Wzgórek Saturna
Praktyczny stosunek do życia, aktywność, odpowiedzialność, zdolności matematyczne. Słabo rozwinięty u samotników i u osób lubiących spokój.

3. Wzgórek Apolla (Słońca)
Dusza artysty, wielka niezależność, wrażliwość, umiłowanie piękna. Wybujały oznacza lekkomyślność i zmysłowość.

4. Wzgórek Merkurego
Spostrzegawczość, zaradność. Dobrze rozwinięty sygnalizuje żyłkę do interesów; mało widoczny – spokojne, monotonne życie.

5. Wzgórek Marsa
Siła charakteru, odwaga, duma. Mała wypukłość wskazuje na nadmierną bojaźliwość. Wybujały oznacza żądzę posiadania.

6. Wzgórek Księżyca
Intuicja, skłonność do fantazjowania, łagodność, wrażliwość. Mocno uwypuklony u romantyków kochających poezję i muzykę.

7. Wzgórek Wenus
Zmysłowość, miłość, witalność. Mocno zaznaczony u osób wrażliwych na bodźce erotyczne. Mały oznacza nieczułość, oziębłość.


Znaki szczególne
Często są widoczne na wzgórkach lub czterech głównych liniach. Co oznaczają?Co zdradza męska dłoń?
Wystarczy, że na nią spojrzysz, a mężczyzna niczego przed tobą nie ukryje...
Jeśli jego dłoń jest:
- szeroka – to człowiek pracowity;
- smukła – stroni od pracy;
- pulchna – mało zaradny;
- koścista – podejrzliwy.

Przyjrzyj się włoskom na jego dłoni:
- drobne i delikatne
– jest pogodny;
- gęste i grube – wybuchowy;
- są na palcach – duża zmysłowość.

Przetestuj też uścisk dłoni:
- mocny
– mężczyzna pewny siebie;
- słaby – on jest nieśmiały.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz