czwartek, 13 maja 2010

Lewitacja - Technika

Lewitacja

Ćwiczenia Wizualizacji

Krok 1: Naładuj Twoje astralne ciało energią. Krok 2: Następnie zobacz Twoje wizualizowane ciało naprzeciwko Twojego fizycznego. Krok 3: Wizualizuj, że Twoja energia miesza się z energią wizualizowanego ciała i napełnia je. Krok 4: Skup swoją uwagę ma lewitacji Twojego wizualizowanego ciała. Krok 5: Kiedy Twoje wizualizowane ciało oderwało się od ziemi przytrzymaj tą wizualizacje przez minutę? Krok 6: Skup swoje myśli na opadaniu i stan na podłodze. Krok 7: Zrób krok czwarty do siódmego kilka razy zanim przejdziesz dalej, możesz otworzyć oczy.
Technika Lasu


Ćwiczenia wizualizacji
Krok 1: Usiądź/Połóż się wygodnie. Krok 2: Teraz zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś w pięknym lesie pełnym życia, oraz krążącej w nim energii. Krok 3: Chcę, abyś teraz przeszedł się po tym lesie, który sobie wyobraziłeś, spraw, aby obraz był najdokładniejszy, jaki potrafisz. Krok 4: Krótki czas później przechodzisz przez oczyszczającą ścianę białego światła, które sprawia, że stajesz się doskonały oraz naładowany energią. Krok 5: Wizualizuj, że energia wypełnia Twoje wizualizowane ciało. Krok 6: Zobacz swoje wizualizowane ciało, które pod wpływem magicznej energii unosi się w górę aż do koron drzew. Przytrzymaj tam Twoje wizualizowane ciało. Krok 7: Wizualizuj jak dolatujesz do szczytu drzewa i chwytasz liść. Krok 8: Zobacz jak Twoje ciało schodzi coraz niżej razem z liściem i ładujesz się energią lasu. Krok 9: Wizualizuj, że liść zaczyna lewitować w górę na wysokość 3 metrów i obraca się tam. Krok 10: Zobacz, że liść zaczyna ponownie lewitować w dół na ziemię. Krok 11: Jeżeli chcesz pozostać w lesie to praktykuj to dłużej, jeżeli nie to po prostu otwórz oczy.


Lewitacja Małego Obiektu


Ćwiczenie wizualizacji:
Krok 1: Naładuj Twoje fizyczne ciało energią. Krok 2: Następnie umieść kamień naprzeciwko Ciebie. Krok 3: Skup swój wzrok na kamieniu naprzeciwko Ciebie. Krok 4: Zamknij swoje oczy i wyobraź sobie, że kamień jest naprzeciwko Ciebie. Krok 5: Wizualizuj, że Twoja energia miesza się z kamieniem. Krok 6: Skup się na lewitacji kamienia oraz energii dookoła niego całą swoją wolą. Niech uniesie się w powietrze. Krok 7: Skup się i przenieś siłą Twoich myśli kamień na prawo. Krok 8: Skup się na przeniesieniu kamienia w to samo miejsce gdzie był. Krok 9: Skup się ze wszystkich sił, aby kamień wyleciał naprzeciwko Ciebie. Krok 10: Siłą umysłu oddal kamień od Ciebie jak najdalej. Krok 11: Skup swoje myśli na przesunięciu kamienia powrotem tam gdzie był, naprzeciwko Ciebie. Krok 12: W odpowiednim dla Ciebie momęcie otwórz oczy.
Zapamiętaj Aby wykonać punkt 6-11 trzeba trochę czasu. Więc jeżeli chcesz używać innych małych obiektów jak kubek lub dużych jak krzesło…


Psychiczna Lewitacja:
jedną z tych czakr i medytuj nad nią – Wtedy posiądziesz umiejętność Lewitacji. Pamiętaj, że kiedy pracujesz nad jednym systemem rozwijasz inne. To tak jak zabijanie 1000 ptaków za pomocą jednego kamienia. Na przykład, jeżeli zaczniesz pracować nad szóstą czakrą to otrzymasz możliwość medytacji, ale również claviorance, telepatie, ligh body i telekinezę. Rozumiesz, co mam na myśli? Jeżeli będziesz pracować nad czwartą czakrą to otrzymasz możliwość lewitacji, ale również rozwiniesz w sobie energię miłości. Jeżeli będziesz medytować nad czakrą podstawy to nauczysz się medytacji, ale również będziesz mieć lepsze połączenie z matką ziemią, oraz będziesz się cieszyć świetnym zdrowiem psychicznym oraz fizycznym. Innym systemem znanym dla medytacji jest Udana – pierwotna energia życiowa płynąca od czakry gardła do czakry korony. Udana jest górną częścią Susany. Susana to energia, która płynie od czakry podstawy do czakry korony oraz kosmicznych czakr. Susana wygląda jak słup światłą, w którym pompami są czakry. Wiec wszystkim, co musisz zrobić jest skupienie się na Udana. Ta część jest również odpowiedzialna za teleportacjaę. Wiec, kiedy wizualizujesz Udane grubości Twojego palca wskazującego i sprawisz, że będzie koloru złotego, białego, niebieskiego to będzie się rozwijać. Wizualizuj udane od swojego gardła do szczytu głowy. Teraz tylko wizualizuj jak z każdym oddechem to miejsce ładuje się energią. Kiedy świetnie to rozwiniesz to da Ci moc Wewnętrznego Widzenia (Interna Vision) - *(Lepsze od x-ray Vision), Widzenie wszystkich warstw aury? Zwiększaj cały czas rozmiar Udana, tak, aby pulsowało…, kiedy już czujesz, że jest wystarczająco duże, aby się Tobą zaopiekować i urosnąć psychicznie, emocjonalnie, mentalnie, energetycznie, i duchowo od ziemi, wody. Kiedy staniesz się dobry w lewitacji automatycznie rozwiniesz swoje ciała? Kiedy rozwiniesz udane to poczujesz wolność, jaką daje Świetliste Ciało? To pozwoli Ci przechodzić przez ściany, oraz ziemię jakby to była woda. Będziesz mógł pływać w błocie jakby to była woda oraz przechodzić przez ściany, jak lekkie istoty duchowe, lub opiekunowie. Możesz również przechodzić do innych wymiarów oraz teleportować się. (Teraz rozumiesz, co miałem na myśli poprzez zabijanie 1000 ptaków jednym kamieniem).


Metody Lewitacji Część Druga
Ćwiczenie 2: Zacznijmy! Na początek, aby nauczyć się lewitować będziesz musiał zaczynać w pozycji lotosu lub innych tai-chi. Następnie swoim językiem będziesz musiał dotykać górnej części Twojego podniebienia. Gdy oddychasz pamiętaj, aby zawsze robić to przez nos. Teraz będziesz musiał zamknąć oczy, lub mieć otwarte, Twój wybór. Następnie zacznij sobie wizualizować słońce, które jest wielkości piłki do baseball lub większe. Słonce jest koloru złotego jak poranne słońce. I jest około 25-50cm nad Twoja głową. Świeci ono we wszystkich kierunkach ładując wszystko energią niczym prawdziwe słońce. Teraz, kiedy wizualizujesz słońce zobacz jak zaczyna strzelać laserem jak energią fluidu w kierunku Twojej głowy, gardła oraz czakry serca (miejsca duszy) Ta energia zaczyna Cię inhalować przepływać przez Ciebie, pomiędzy czakrą serca a gardła znajduje się niebieska/fioletowa kula ognia. Spraw, aby Twoja czakra serca wyglądała jak małe złote słońce, które świeci we wszystkich kierunkach. Teraz wizualizuj, że w Twojej czarze podstawy tworzy się kolejne słonce, które obraca się z bardzo szybką prędkością, wszystko ma być podpięte do fantomowego słońca, które ma pompować ciągle nową energię. Gdy będziesz kontynuować to ćwiczenie Twoje atomy staną się coraz lżejsze i lżejsze aż zaczniesz się unosić, nadal kontynuuj taki oddech i otwórz oczy i naucz się kontrolować lot Ludzka Lewitacja Osoba, która praktykuje lewitacje staję się lżejsza i może być podnoszona z miejsca na palcach wskazujących. Stage 1: Osoba powinna być zrelaksowana oparta na krześle stopy powinny być na podłodze, ręce na kolanach. Czterech pomocników powinno stać: dwóch z jednej strony, jeden chwycić za bark drugi za kolano. Osoba, która będzie chciała praktykować lewitacje powinna wyobrażać sobie, że jakaś magiczna siła przyciąga go do krzesła. Czterej pomocnicy stwierdzą ze podniesienie go jest niemożliwe. Stage 2: Osoba powinna wizualizować że unosi się w powietrzu…. A czterej pomocnicy unoszą go gdy doliczą do 10. Pamiętaj!: Nie stresuj się jeżeli nie wyjdzie Ci za pierwszym razem, jeżeli będziesz długo praktykował to na pewno Ci się uda! Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz