poniedziałek, 26 lipca 2010

Kryształ fantomowy


kryształ fantomowy

Kryształy fantomowe, są rozpoznawane po „fantomie”, czyli krysztale wewnątrz kryształu. Kryształ fantomowy zawiera w sobie biały albo kolorowy minerał, który może być wykształcony kompletnie lub tylko częściowo. Kryształy fantomowe pozwalają odkryć doświadczania i transformacje, na które kryształ taki natknął się podczas procesu swojej ewolucji. Kryształ fantomowy doświadczył licznych żyć, albo lekcji a także form bycia. Reprezentuje wiele faz i wiele rodzajów życia, jakie mogą być doświadczone podczas jednej inkarnacji.

Kryształ reprezentuje uniwersalną uwagę i świadomość. To jeden z kamieni ziemskich używanych do wyzwolenia i oczyszczenia Ziemi. Energia fantomu pracuje by scalić podzieloną ludzkość w celu ocalenia planety. Struktura wewnątrz kryształu ukazuje triangularne lub piramidalne formy nałożone na siebie; rzadko można natrafić również na formy góro- lub kwiato-podobne. Te formy emanują energię by przywrócić, odnowić i ułatwić duchowe uzdrowienie Ziemi. Fantomy umożliwiają Ziemi przypomnienie stanu jaki był na początku, zanim zaczęła się destrukcja. Obydwie szlifowane i nieoszlifowane postacie są wspaniałym źródłem energii, która inicjuje proces uzdrawiania

fantom

To doskonałe narzędzie do medytacji i jako pomoc w uzyskaniu połączenia z wyższymi wymiarami wiedzy. Może być również użyty by uzyskać dostęp do zapisów przyszłych wcieleń.

Oto jedna z procedur uzyskiwania dostępu do zapisów dotyczących przeszłych wcieleń:

  • Usiądź w spokoju i rozpocznij oddychanie ciągłe (lub połączone” tzn. wdech-wydech, bez żadnych przerw pomiędzy nimi), zrelaksuj się i skoncentruj na krysztale
  • Przyjrzyj się fantomicznym kształtom wewnątrz
  • Zamknij oczy i podążaj w wyobraźni do wnętrza swojego umysłu, do miejsca gdzie znajduje się trzecie oko
  • Pozwól umysłowi podróżować przez osobiste wspomnienia śladem historii duszy od momentu jej stworzenia.

Kryształ fantomowy może być również używany jako pomoc przy nawiązywaniu kontaktu z osobistym duchowym przewodnikiem. Po tym jak otoczony zostaniesz ochronnym czystym Białym Światłem „wpuść” je w kryształ.

Niektórzy swój kryształ włączają poprzez wpatrywanie się w niego, inni poprzez trzymanie go w okolicy trzeciego oka, lub poprzez medytację, w której podróżują w przestrzeni fantomu.

fantom3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz