poniedziałek, 26 lipca 2010

KRYSZTAŁ GÓRSKI - światło życia


To jeden z najpopularniejszych związków, jakie występują na Ziemi: dwutlenek krzemu

Jednak ten kryształ jest doskonałym przykładem na to, że najcenniejsze rzeczy mogą przybierać całkiem niepozorne kształty.

kryształ górski

Nazywano go kamiennym lodem, bo rzeczywiście tak wygląda. Jednakże jak mówiłam, nie dajcie się zwieźć tej pospolitości.

Ponieważ minerał ten jest tak wszechstronny, że można go uznać za kamień uniwersalny, bez którego wprost nie sposób się obejść jeśli interesujesz się ezoteryką, czy medycyna naturalną.

Kamień ten jako jedyny z powodzeniem możemy stosować pracując z każdą z czakr, ponieważ działa na wszystkich poziomach energetycznych. Jest wręcz uważany za klucz do otwierania naszych centrów energetycznych.

Niezastąpiony w medytacji, ponieważ pomaga osiągnąć i wytrwać w odpowiednim stanie umysłu i ducha.

Przeznaczony jest jednak szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii, by takie połączenie stało się w ogóle możliwe.

Ponadto kryształ ten stymuluje naturalne kryształy w tkankach i płynach ciała, aby rezonowały na nowych, leczniczych wibracjach.

Najbardziej znana jest bezbarwna odmiana (krystalicznie czysty), ale kryształ ma różne barwy od białej, szarej (o różnych stopniach ściemniania), odcienie żółtego, pomarańczowego, różowego, brązowo-purpurowego, przez fiolet, zieleń, czerń, aż do rzadko spotykanego niebieskiego.

Cecha wspólną wszystkich kryształów jest to, że potrafią odpędzać niskie wibracje i niekorzystne oddziaływania. Są swoistą tarczą dla tego, który je nosi u używa.

Same w sobie są transformatorami i wzmacniaczami energii. Biorąc pod uwagę, że myśl jest formą energii, kryształy tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy silniej INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go.

(tekst z ‘mocy kryształów i kamieni’ winczewskiego)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz