poniedziałek, 26 lipca 2010

Kryształ różowy


Kwarc różowy

Najlepszy do leczenia wszelkiego rodzaju bólów głowy i migren. Nieodzowny w leczeniu ciężkich ran emocjonalnych, pomoże poradzić sobie nawet z najcięższą traumą.

Wspiera miłość i przyjaźń (kamień miłości). Pomaga poznać Kim naprawdę jesteś.

Kwarc różowy ma zwykle jasnoróżowy, pastelowy kolor i promieniuje z niego delikatna energia.

Jest jedną z najbardziej dobroczynnych odmian kwarcu.

I nie pomylę się jeśli określę go po prostu mianem Kamienia Miłości.

Skupia on w swoim działaniu wszelkie aspekty działania miłości.

Jest po prostu krystaliczną formą istnienia miłości.

I według praw miłości kamień ten uzdrawia nas, nasze ciało i życie.

Pozwala dostrzec piękno otaczającego nas świata.

Uzdrawiając nasze ciało kamień ten działa bezpośrednio na poziomie naszych komórek. Daje głębokie odprężenie, co daje naszemu organizmowi szansę na samouzdrowienie. Kwarc różowy dodatkowo wspiera ten proces stymulując nasze siły odpornościowe.

Harmonizuje przepływ energii pomiędzy czakrami. Szczególnie jednak oddziałuje a czakrę serca, pięknie ją otwierając.

Również kamień ten otwiera wymiar duchowy. Dobroczynnie wpływa na całą naszą aurę. Jego wpływ jest tak pozytywny, że warto nosić stale przy sobie kawałek tej odmiany kwarcu, a większe mieć porozmieszczane w domu.

Kwarc różowy niesamowicie uzdrawia również nasze relacje ze światem i innymi ludźmi. Również tutaj wkracza ze swoją subtelną wibracją miłości udzielając nam lekcji Współczucia. Wspomnę na marginesie, że osiągnięcie stanu współczucia, dla wszystkich czujących istot, jest celem jednych z najświętszych praktyk buddyjskich.

Zatem kamień ten może udzielić nam jednej z piękniejszych lekcji miłości. Pomaga dostrzec to co czuje świat i inni(taka jest zasada współczucia), pomaga dostrzec to, co czujesz Ty.

Potrafi wyleczyć nawet głębokie rany na sercu i duszy.

W kwarcu różowym zaznaczają się właściwości ochronne, tak charakterystyczne dla kryształów, w tym przypadku mocno pogłębione. Kamień ten odpędza zło, we wszelkiej postaci. Przyciąga dobre zdarzenia, energie aniołów i duchów opiekuńczych. Dlatego jeśli szykuje Ci się „trudny” dzień, koniecznie zabierz kwarc różowy ze sobą.

Jeśli jesteśmy niespokojni, mamy stany lękowe powinniśmy pić wodę, w której przez kilkanaście godzin moczył się kwarc różowy.

Doskonale usuwa bóle głowy. W tym celu należy go „zaprogramować”, tzn. wyrazić mentalnie intensywne życzenia by kamień „użyczył” nam swoich energii do uzdrawiania. Następnie „zaprogramowany” kamień umieszczamy na wysokości czakry 3 oka. Po ok. pół godzinie ból powinien zniknąć trwale.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz