niedziela, 31 października 2010

Nostradamus i Vanga zapowiedzieli wojnę w 2010


Jeżeli wierzyć przepowiedniom Nostradamusa, w tym roku czeka nas potężny konflikt zbrojny.


przepowiednie|nostradamusa|2010|wojna|kryzys|nowy rok
Nostradamus
Autor: Wikimedia Commons
Przepowiednia francuskiego jasnowidza i okultysty Nostradamusa nie pozostawia złudzeń. 2010 rok będzie bardzo trudnym czasem dla ludzkości.

Jak podaje portal niewiarygodne.pl naukowcy zajmujący się badaniem proroctw słynnego jasnowidza odkryli wiele odniesień do "tajemniczej Dziewicy", której śmierci chce "pozbawiony uczuć i żądny krwi przywódca" rządzący "ogniem i mieczem". Wspomniany jest także "łuk furii Szatana". Specjaliści podejrzewają, że chodzi o pocisk balistyczny, który wywoła konflikt na szeroką skalę.Ponadto, USA i Europę czeka kolejny kryzys. Zachodnie kraje Starego Kontynentu wejdą w konflikt ze Stanami Zjednoczonymi, także Wielka Brytania i Francja wejdą ze sobą "na wojenną ścieżkę".Pod koniec roku, w listopadzie prawdopodobnie wybuchnie III wojna światowa. Ma ona być straszniejsza od dwóch poprzednich, ponieważ tym razem na szeroką skalę mają zostać użyte broń biologiczna i chemiczna. Dodatkowo, na Morzu Czarnym ma dojść do ogromnej katastrofy ekologicznej.

Astrolog przewiduje także, że kryzys ekonomiczny, jaki powstał w 2009 roku, pogłębi się jeszcze bardziej. Wiele znanych światowych firm w tym czasie zbankrutuje. Dojdzie też do walk na tle religijnym i etnicznym. Pozostaje jedynie przygotować się na ten trudny dla ludzkości Nowy Rok.Baba Vanga. Przepowiednie. Wojna światowa ma wybuchnąć 10 listopada


Przepowiedziała ona m.in. dojście do władzy Hitlera, początek drugiej wojny światowej, katastrofę w Czarnobylu.
Baba Vanga. Jej przepowiednie są niezwykle precyzyjne
Baba Vanga. Jej przepowiednie są niezwykle precyzyjne
Baba Vanga, właściwie Vangelia Pandeva Dimitrova, urodziła się w 1911 roku w Strumicy na trenie dzisiejszej Bułgarii. Była jasnowidzem, który w czasie swojego ziemskiego żywota pomagała ludziom, a także przepowiedziała wiele zdarzeń, z których część się sprawdziła.

Z jej osobą związana jest pewna historia, w której jest mowa o huraganie, który wysoko ją uniósł,a później zrzucił na ziemię. Przez pewien czas poszukiwano jej. Kiedy już została odnaleziona, jej oczy były zalepione piaskiem w wyniku czego straciła wzrok.

Baba Vanga była częściowo analfabetką i nigdy sama nie spisała swoich przepowiedni. Robili to za nią inni ludzie, słuchający tego co mówiła. Nie mówiła po bułgarsku, porozumiewała się bardzo specyficznym dialektem macedońskim.Pewnie niektóre z przepowiedni zostały przekręcone.

Sama o swoich zdolnościach mówiła, że pochodzą od stworzeń o bliżej nieokreślonym pochodzeniu, które przekazują jej wiedzę na temat otaczającego ją świata i ludzi. Życie ludzi ukazywało się jej przed oczami i mogła powiedzieć co się z nimi stanie. Twierdziła, że rozmawia z ludźmi, którzy żyli setki lat temu i przekazywały jej informacje dotyczące innych ludzi.

Kobieta wierzyła, że ma moc uzdrawiania przy pomocy ziół z rodzimego kraju, i uważała, że zbyt dużą ilość leków "zamyka drzwi, przez które natura potrafi odzyskać równowagę organizmu dzięki ziołom".

Niechętnie wypowiadała się na temat przyszłości. Podczas którejś z rozmów powiedziała, że za około 200 lat ludzie skontaktują się z istotami pozaziemskimi, które żyją już na ziemi.

Przepowiedział bardzo wiele, jednak część jej wizji się nie sprawdziło lub zostało źle przetłumaczonych. Twierdziła, że darem jasnowidzenia Bóg wynagrodził jej ślepotę: - On pozbawił mnie ludzkiego wzroku, ale dał mi inne oczy, bym zobaczyła świat widzialny i niewidzialny.

Wśród jej bezbłędnych wizji znalazły się m.in. dojście do władzy Hitlera i początek drugiej wojny światowej, pojawienie się na scenie politycznej Michaiła Gorbaczowa, rozpad ZSRR, katastrofę w Czarnobylu, zatopienie okrętu Kursk, wojnę w Nikaragui oraz Libanie, ataki na WTC, śmierć cara Bułgarii Borysa III, Praską Wiosnę.

Kobieta ta, przepowiedziała losy ludzkości wybiegając 3000 lat w przyszłość. Niektóre z jej przepowiedni brzmią śmiesznie i niedorzecznie, inne mogą zainteresować. Wierząc wizji Baby Vangi 10 listopada tego roku wybuchnie III wojna światowa, która potrwa do 2014 roku. Innymi przyszłymi zdarzeniami są m.in.:

2016 - Europa prawie w całości wyludniona.
2018 - Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy.
2046 - Każdy ludzki organ może być stworzony od podstaw. Transplantacja organów staję się najbardziej efektywną metodą leczenia.
2088 - Pojawia się nowa choroba - ludzie starzeją się w ciągu chwili.
2097 - Ludzie znajdą lekarstwo na wyżej wymienioną chorobę.
2164 - "Zwierzęta zmieniają się w pół-ludzi".
2170 - Wielka susza.
2201 - Na Słońcu zwalniają procesy termojądrowe. Spada temperatura na Ziemi.
2221 - W konsekwencji poszukiwań pozaziemskiego życia ludzi natrafią na coś strasznego.
3005 - Wojna na Marsie. Trajektoria planety zostaje naruszona.
5076 - Zostaje odkryta granica wszechświata. Co za nią - nikt nie wie.
5078 - Zostaje podjęta decyzja o przekroczeniu granicy wszechświata mimo, że 40% populacji jest przeciwko.
5079 - Następuje coś, co Vanga określa mianem końca świata.

Umarła w 1996 roku. Jej ostatnimi słowami były: "Przestańcie się nienawidzić, kochajcie się, bo wszyscy jesteście dziećmi moimi". Ludzie, którzy zajmowali się życiem Vangi twierdzili, że ta kobieta zna datę swej śmierci i na chwilę przed swoją śmiercią powiedział, ze przekazała swój dar dziewczynce z Francji i w niedługim czasie zaczniemy o niej słyszeć.

9 komentarzy:

 1. Zawsze powtarzałam, że ta wersja się nie sprawdzi i miałam racje. Szkoda, że te babe Wangę po śmierci wykorzystuje się w taki sposób. Polowe z tej jej przepowiedni pewnie jest zmyślona...

  OdpowiedzUsuń
 2. Możliwe, ale wiem teraz że przepowiednie mogą się nie sprawdzić ponieważ; przeszłość, teraźniejszość i przyszłość istnieją w tym samym czasie, to my kierujemy naszymi losami, wiec od nas zależy czy będzie np: ta wojna czy nie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, zgadzam się z Tobą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mamy 23 listopada (czyli 10 wg. kalendarza prawosławnego: juliańskiego) i atak rakietowy Korei Północnej na południowych sąsiadów. Czyżby przepowiednie wypełniały się na oczach całego Świata?

  OdpowiedzUsuń
 5. Też tak uważam . To początek końca : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego Naj..

  OdpowiedzUsuń
 7. no czekam czekam a tu już rok 2012 i coś nie widać tej wojny.Jest napisane że część jej przepowiedni mogła zostać przekręcona z powodu że porozumiewała się " dialektem macedońskim ". Bardzo dużą ciekawostką jest jej rozszyfrowanie przyszłości np Dojście do władzy hitlera czy rozpad ZSRR 23 listopada owszem rozegrała się można tak powiedzieć " bitwa " ale tak jak powiedziała koleżanka powyżej my decydujemy o swoim losie. Znając Przyszłość oraz Przeszłość mogliśmy stworzyć nową teraźniejszość.

  OdpowiedzUsuń