poniedziałek, 18 października 2010

Otwarcie dziewiątej furtki 11:11Od jutra czyli 18 października tego roku, nastąpi aktywacja 9 bramy energetycznej 11/11, czyli połączenie świadomośći, której pełne otwarcie nastąpi 25 października.
Przez ten tydzień gdy się będziecie budzić, rano, czy popołudniu, spokojnie skupcie swoją uwagę na swym sercu, ale świadomie, i utrzymcie ją przez parę minut, to poszerzy waszą świadomość, co z kolei podniesie wasz poziom duchowy.
Jest to konieczne, by doświadczyć otwarcie tej bramy energetycznej, bramy energetyczne otwierają się na ziemi co jakiś czas, chodzi w tym o to, że dawno temu, Ziemia została odizolowana od reszty kosmosu, a połaczenie ze światem ducha zostało zerwane, dlatego, nasza moc, jako indygo, czy też kryształy, ale lepiej Zwiastuni Świtu, Przebudzeni Duchowo, jest nie do osiągalna w tym świecie, każdy z wyższych duchów wcielonych w ciała fizyczne, nie posiada wiedzy, pamięci swej.

Więc temu mamy się rozwijać duchowo, tak podłączeni do źródła, (a to wtedy gdy medytujemy i jesteśmy skupieni an sobie, i to głęboko), puszczamy do tego świata, światło, a światło to energia, czyli energia transformująca.

Im więcej tej energii jest na świecie, tym nasza moc, wspomnienia, wiedza, wraca do nas, a nasze połączenie z naszą wyższą jaźnia, obecnie znaną jako nieświadomości, jest silniejsze, a to w niej są nasze wspomnienia itd, ale w wyniku tej izolacji, nie możemy w naszej świetlnej formie zejść na Ziemię, więc pozostawiamy swą wyższą jaźń poza Ziemią, a sami bez wspomnień, mądrości, rodzimy się w ludzkim ciele.
Otwarcie bram energetycznych, przyśpiesza rozwój duchowy nas wszystkich, całej planety, kochani wiecie że to prawda, proszę przygotujcie się na to.

zródło:http://www.przebudzeniduchowo.fora.pl/ogloszenia-i-informacje,32/otwarcie-dziewiatej-furtki-11-11,562.html?sid=36f10a0425703e5480da832ea5588924

2 komentarze:

  1. Otwarcie dziesiątej furtki oznacza syntezę obydwu świadomości, ziemskiej z kosmiczną. Tylko w ten sposób staniemy się lepszymi opiekunami ziemi. Kiedyś nimi właśnie byliśmy. Ktoś przez rekombinacje nas celowo osłabił. Pod kątem duchowości zaczęliśmy się cofać, aż w końcu doszło do rozłamu świadomości, która podzieliła się na ziemską i kosmiczną. Namaste.

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo trafnie :)

    OdpowiedzUsuń