wtorek, 12 października 2010

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 13 PAŹDZIERNIKA 2010
Wielu mieszkańców Ziemi wie, w jakim żyjemy czasie i jakie poziomy świadomości przechodzi nasza planeta i jej mieszkańcy. W roku 2000 powtarzałam po kilka razy dziennie do swoich bliskich i znajomych, że mam wrażenie przechodzenia przez jakieś granice. Nawet dla mnie samej nie miało to sensu, lecz wyraźnie czułam, że jestem w dziwny sposób przeformowywana i poruszam się po całkowicie nowych, nieznanych mi dotąd polach. Wydawało mi się, że otworzyło się przede mną tajne przejście a ja gdzieś przemieszczam si,ę ale te drzwi ciągle są za ciasne i nie mogę przez nie przejść. Dzisiaj zupełnie inaczej rozumuję sens i liczbę subtelnych poziomów. Jestem świadoma, że nasza planeta przyśpiesza, coraz szybciej wibruje a my również bierzemy udział w tej grze. Wszyscy mniej lub więcej czujemy niepokój, dezorientację, dopadają nas dziwne sny, deja vu i inne fenomenalne zjawiska. Często budzimy się po nocach z niewiadomego powodu? Wyraźnie czujemy, że zmienia się nasza osobowość, wiele ludzi pragnie wycofać się z życia, nęka nas złe samopoczucie i dziwne uczucie jakby ucieczki przed światem, a z drugiej strony szukamy ludzi aby porozmawiać o tych uczuciach.


Ciężko nam zrozumieć siebie, jeszcze gorzej innych ludzi. Coraz więcej ludzi łączy się z naturą, broni życia niższych istot. Nasza zbiorowa świadomość raz się rozszerza a drugi raz się obkurcza. Stąd te nasze nastroje, chwilowa dezorientacja, lęki, złe samopoczucie.Stopa wibracyjna Ziemi zmienia się, rośnie, a to wcale nam nie pomaga, życie wymyka się spod naszej kontroli. Najtrudniejszą rzeczą jest uwolnić wszystkie oczekiwania i poczucie lęku: co będzie dalej? Kiedy brakuje bezpieczeństwa trudno jest utrzymać własne emocje.

Co to znaczy: puścić, zwolnić, pozwolić odejść?


Po prostu starać się od czegoś oderwać. Niestety dla wielu ludzi jest to żmudny i bolesny proces, to oznacza również duże zmiany w życiu. Każdy z nas reaguje inaczej, jesteśmy na różnych poziomach rozumienia. Często nie rozumiemy, że wiele rzeczy jakie za wszelką cenę trzymamy są dla nas szkodliwe, nie służą słusznemu celowi. Przeraża nas także możliwość czegoś nowego, zarówno na zewnątrz jak i odkrywając swoje głębokie nowe obszary.

Jak sobie pomóc?


Wprzódy należy znaleźć cel. Obejrzeć własne ciemne zakątki i znaleźć czego musimy unikać? Należy być otwartym na nowe, znaleźć ludzi o podobnym myśleniu. Jeśli szukasz miejsc z daleka od ludzi, prawdopodobnie jest ku temu powód. Twoja dusza pragnie więcej spokoju.


Daj jej tą wolność! W dniu 13 października 2010r.

odbędzie się światowa deeksha
od godz. 20.00 do 22.00.

W tym dniu spróbuj i ty zmienić coś w swoim życiu, coś co cię mniej satysfakcjonuje, nie służy twojemu rozwojowi.

Połącz się z Wyższym Źródłem i pomyśl, jakie zmiany należy wprowadzić w swoje życie aby poczuć się lepiej? Przemyśleć, co daje ci uziemienie a co pomaga wzrastać. Spróbuj nowych działań, zmień swój stary projekt, dokonaj w nim wielu korekt. To nie jest łatwy czas dla Ziemi i nas wszystkich. Nadciągająca nowa energia, która jest potężnym wyzwaniem, ale kiedy dostroimy się do niej będzie nam wspaniale służyć.


W najbliższą środę zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej medytacji.

zródło:http://www.vismaya-maitreya.pl/medytacje_swiatowa_deeksha_w_dniu_13_pazdziernika_2010.html

2 komentarze:

 1. co to w ogóle jest?? gdy to czytam, a wpadłem na to zupełnie przypadkowo, odnoszę wrażenie że pisała to osoba starsza żeby nie powiedzieć bliska śmierci a nie dziewczyna z tej fotki wyglądająca na co najwyżej 19 lat! może czas zmienić nastawienie i zacząć myśleć inaczej!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj :)

  Ja tego nie pisałam;) Jak widzisz niżej jest odnośnik "zródło" chyba że nie doczytałeś;)
  Skopiowałam ten temat z mojej ulubionej strony;)
  Może pisała to osoba starsza nie wiem ile ma lat, ale jest to prawdą. Dziewczyna z tej fotki to Ja:)
  Tak wiem, wyglądam na wiecej lat;) Może to ty zmień nastawienie? zacznij myslec inaczej...
  Ja już to zrobiłam, takie osoby nazywa sie Indygo... A jeżeli nie podoba Ci się moje nastawienie, i to co tu pisze, proszę o nie zaglądanie na blog ;)

  Pozdrawiam serdecznie;)

  OdpowiedzUsuń