sobota, 20 listopada 2010

Hatonn: Kosmici zneutralizowali pociski, Obama wie o ochronie i Wzniesieniu
15 listopad, 2010

Steve Beckow: Na prośbę Stefanii, napisałem do Suzy Ward i poprosiłem ją, aby zapytała Mateusza lub Hatonna co reprezentowały wystrzelone pociski. Waham się, aby pytać Suzy o informacje zbyt często, bo wiem, że jest bardzo zajęta, ale gdy SaLuSa dziś rano nie odniósł się do kwestii tych rakiet, zrobiłem to.
Hatonn odpowiedział mi, i to co mówi jest sprzeczne z teorią, że Chińczycy wystrzelili rakietę. Dał bardzo budujące wiadomości na temat prezydenta Obamy i o zbliżającej się klęsce kabala (Illuminati). Hatonn mówi nam, że rzeczywiście Kosmici zneutralizowali rakiety.
Twierdzi on, że prezydent Obama już wie, że on i jego rodzina znajdują się pod galaktyczną ochroną i już wie o harmonogramie Wzniesienia. Jest on w kontakcie z innymi światowymi liderami, aby usunąć kabala.
Mówi nam, że niektórzy sojusznicy na Ziemi z innych planet ukazali się w swoich prawdziwych postaciach potężnym osobnikom powodując w ten sposób, że niektórzy z nich opuścili tonący statek. Twierdzi, że wszystko się przyspieszy i możemy się spodziewać ogromnych zmian.
Komunikat ten prawdziwie podniósł mnie na duchu. Jest on dla mnie przypomnieniem, że siły światła kierują naszym przeznaczeniem i że wszystko postępuje w stronę pomyślnego zakończenia.
Popierajmy więc teraz prezydenta wiedząc, że podejmuje on wysiłki w zwalczaniu kabala. Jeśli inni nie wiedzą to co my wiemy lub w to nie wierzą, to jest dla nich niefortunne. Ale my wiemy.
Mogę powiedzieć od siebie, że ta wiedza pomaga mi przejść przez ten okres wielkiego chaosu przed bezprecedensowym wzrostem już w niedługim czasie.

Oto wiadomość od Hatonna:„Steve, tu mówi Hatonn. Pozdrowienia i ukłony! Pociski zostały zneutralizowane – nie dajemy żadnych szans z niczym co opuszcza powierzchnię Ziemi. Pociski były z bazy w USA, gdzie w niektórych jeszcze wypadkach żołnierze sił specjalnych są pod komendą Illuminati.

„Żaden rząd [to jest, w przeciwieństwie do Iluminatów] który ma potęgę militarną nie jest chętny do rozpoczęcia jakiegoś „incydentu” w tej globalnej sytuacji gospodarczej i podczas wzrostu niepokoju w ich krajach i każdy pokaz siły jest dokonywany na rozkaz Illuminati dla swoich wojskowych sługusów.

„Mogę wam powiedzieć, że są oni niewyobrażalnie sfrustrowani, ponieważ żadna głowica nuklearna nie jest aktywna i żadne pociski nie osiągają swojego celu.

„Obama już wie, że jest chroniony i może działać bez obawy o bezpieczeństwo własne i swojej rodziny. Oczywiście media zdają raport tak jak jest im to kazane, ale prawda jest taka, że on teraz zna rozkład czasu ziemskiego Wzniesienia. Negocjuje z siłami rządzącymi, osobiście lub za pomocą bezpiecznych kanałów komunikacyjnych, aby obezwładnić siły Illuminati w jego kraju, Europie i w Oriencie.

„Niektórzy z naszych współpracowników na waszej planecie uczynili swoją obecność niewątpliwie oczywistą, pojawiając się w swoich prawdziwych postaciach. Spotykają się oni z potężnymi indywidualnościami, włącznie z tymi, którzy działają za publicznymi kulisami w celu poinformowania ich o naszej sieci na i poza waszą planetą i szczury zaczynają opuszczać tonący statek na całym świecie. Nie usłyszysz o tym i o czystce, która w tej chwili jest w toku.

„Nie należy interpretować tego jako, że my przejmujemy kontrolę! Nasi sojusznicy wśród was pracują z Obamą i innymi, którzy mają wpływy, aby usunąć pozostałe twierdze Iluminatów i ustanowić podstawy dla reform na szeroką skalę.

„To sprawa wszystkiego, co musi być zrealizowane w stosunkowo krótkim czasie i opór ciemności musi być zdemontowany zanim to się może stać. Mówimy wam o tym od jakiegoś czasu, aby przygotować was na nadchodzące ogromne zmiany. Kilka najbliższych miesięcy będzie burzliwą przejażdżką – przebywaj w świetle, a będziesz manewrować po wzburzonej wodzie na korzystnych falach”.


Tłumaczyła: Krystal

Źródło: http://krystal28.wordpress.com/2010/11/19/specjalny-raport-hatonna/

Dodam, że czas już ten nadchodzi, zbliża się rok 2011, a to co będzie miało miejsce w 2011. będzie też w 2012. lecz w 2012, to będzie w pełnej sile.
Rok 2011, będzie i tak nie samowitym rokiem, rokiem ziemi, nasze myśli jeszcze szybciej będą się materializować.
Nastaje ten czas, połączenie świadomości, ale tylko na odpowiednim poziomie duchowym, można nawiązać połączenie swych świadomości z innymi świadomościami, nie tylko z ludzkimi.
Po prostu miejcie otwarte serce i umysł, rozwijacie się duchowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz