wtorek, 28 grudnia 2010

Snopy Światła na Niebie w roku 2011


Poniżej publikuję wspaniałe, według mnie, bardzo budujące wiadomości od Galaktycznej Federacji Światła. Znalazłam chwilkę czasu, aby je przetłumaczyć jeszcze przed Świętami z myślą, aby zrobić Wam w tej formie świąteczny prezent.

Zamieszczam też zdjęcie smug świetlnych nad Oslo. Istnieje fizyczne wyjaśnienie tego zjawiska. Maszyny do robienia śniegu na pobliskim stoku narciarskim pracują przez noc. Zgadzam się, że to może być powodem tych smug, ale ten widok może być bardzo bliski tego, co nam obiecują kosmici. Być może jest to sugestią, co możemy oczekiwać w przyszłości.


(…) FŚ: Zobaczysz snopy światła na niebie … i nie będą mogły one być wzięte za coś innego niż tym co są. Ich oczywisty blask nie pozostanie niewykryty. Gdy te snopy się zaprezentują, nie bądźcie zrażeni historiami o tym, czym one mogą lub nie mogą być. WIEDZCIE, że są one od nas.
Ich przeznaczenie: Są one od nas dla was na „rozpoczęcie uroczystości”. Będą one widoczne w różnych miejscach na całej Ziemi i będą one na tak wielką skalę, że nie będą mogły być odsunięte na bok lub zignorowane przez media. Będzie im dawane wiele nazw. Ludzie będą robić odniesienia do biblijnych scenariuszy, ponieważ nie będą mogli znaleźć innych interpretacji.
Nie będą one blaskiem światła, które można pomylić z elektryczną burzą. Tak jak ujrzałaś w swojej wizji, którą ci zaprezentowaliśmy, będą to snopy, które zawierają w sobie Światło. Będą puszczać one strumienie w dół na waszą planetę tworząc ekspozycje i zanim ekscytacja zdąży się obniżyć …następny pokaz pojawi się w innej części świata. Nie będą one mogły być naruszone. Mamy ochronne zasłony, które odepchną każdą materię, która może próbować ingerować.
Nawet gdy oglądane na ekranach w waszych domach, wiele osób się obudzi ze snu przez te strumienie energii….. zawierają one w sobie kolejny etap podróży dla ludzkości …. słowa, aby to opisać są niewystarczające.
Te filary Wielkiego Światła będą służyć na wiele sposobów. Uwolnią one do atmosfery, to co możemy jedynie wam określić jako energię … to co zawiera ta energia, to jest jak magiczny napój. Podniesienie ona was na duchu. To będzie jak zapach z kuchni matki.
Staramy się znaleźć podobieństwo do tego, jak może to pożywić wasze dusze. Wasze dusze rozpoznają tę emitowaną energię…. To będzie tak, jakbyście znaleźli brakujący element w układance, który idealnie pasuje do całości.
I chcemy wam powiedzieć, że to dopiero początek. Mówiliśmy wam już przez długi czas o cudownościach, które mają nadejść. Wyobraźcie sobie to, co wam mówiliśmy, wyobraźcie sobie te przygotowawcze etapy, które prowadzą do następnego kroku. I z każdą nową prezentacją tych snopów światła wasze dusze będą rozumieć jego istotę. Wszystko, co nie miało dla was wcześniej sensu … będzie. Ten następny rok przyniesie dużo radości dla wielu. To, co wam sprezentujemy, wypełni was nową nadzieją.

Będą „śmieszne” wyjaśnienia tej niespodzianki, ale tak naprawdę wy będziecie wiedzieć lepiej. Ponieważ to wy trwaliście w Prawdzie, gdy wszystko było ukartowane przeciwko wam.
Wielu z was zdecydowało się żyć w strachu przed wszystkim tym, co słyszeliście i o czym byliście informowani. Mówimy, że ten strach nie jest konieczny. Ponieważ, gdy przyszły rok będzie się rozwijał, będziecie mieli okazję uśmiechać się od ucha do ucha. Wasze serca będą wypełnione po brzegi tą wewnętrzną wiedzą, o której wam tyle mówiliśmy.

Ten głos RADOŚCI będzie rezonansem z tymi, którzy są w stanie zaakceptować jej PRAWDĘ. Jest to kolejny sposób, w jaki możemy wytłumaczyć energię, która będzie w tych snopach światła.
Jak długo będzie to trwać?
FŚ: Wystarczająco długo, aby mogło być uznane za „nie z tego świata”.

Czy mówicie o pięciu lub sześciu czy o setkach?
FŚ: Na początek jako wprowadzenie, będzie to minimalne. Będą one taktyką niespodzianki, aż do tego czasu, kiedy będą mogły być obserwowane bez strachu. Kiedy ludzie się już do nich przyzwyczają , ich liczba się zwiększy i będą pozostawać przez dłuższy okres czasu. Mogą one również podróżować przez kontynenty.
Czy są one kontrolowane przez was?
FŚ: Tak. Gdziekolwiek się „pojawią” pozostawią swój ślad. Chociaż nie jest to konieczne, aby się przemieszczały, są w ten sposób zaprojektowane.
Jak je kontrolujecie?
FŚ: Myślami. Są czystą energią. System napędu nie jest potrzebny.
W mojej wyobraźni, kiedy mi je pokazaliście wcześniej, były one ogromne.
FŚ: Tak, one będą.
urywek
Federacja Światła przez Blossom Goodchild, 20/12/2010

http://galacticchannelings.com/english/blossom20-12-10.html

Źródło: http://www.przebudzeniduchowo.fora.pl/channeling,50/snopy-swiatla-na-niebie-w-roku-2011,676.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz