sobota, 11 grudnia 2010

Transformacja 2012


.
10 grudzień, 2010. Projekty na Ziemi, które bez naszego wkładu ciągnęłyby się przez wiele lat,będą krótkotrwałe i będą realizowane do końca 2012 roku i może trochę dłużej.
Energie docierające do Ziemi zwiększają się wyjątkowo szybko, a ci, którzy je absorbują wzniosą swój poziom świadomości. Waszym celem powinno być podążanie z nimi i pozwolenie, aby zmiany w was znalazły odzwierciedlenie w codziennym życiu. Jeśli zamierzasz być z Miłości i Światła, pozwól, aby blask twój świecił we wszystkim co robisz, a do końca przyszłego roku powinieneś zrobić dobry postęp na drodze do Wzniesienia
Wspaniałe czasy czekają na ciebie i każdy twój nawet niewielki wysiłek obecnie będzie dobrze wynagrodzony w przyszłości. Bądź świadomy tego, co dzieje się wokół ciebie, lecz nie poddawaj się emocjonalnie jeżeli coś jest negatywnego lub jest spowodowane brakiem światła. Przesyłaj swoje Światło wszystkim zaangażowanym. Każdy człowiek może w ten sposób przyczynić się pozytywnie - masz w sobie dużo więcej mocy niż myślisz. (SaLuSa 6/12/10)
Najwięcej trudności będą mieli ci, którzy mają niewielkie lub żadne zainteresowanie życiem poza Ziemią. Nagłe wydarzenia, które będą miały miejsce okażą się zbyt wielkie dla niektórych dusz.
W tym czasie jak nasze statki są coraz częściej widywane na waszym niebie, ciemni również coraz bardziej wychodzą na otwartą przestrzeń. Ich tajemne statki powietrzne nie są w żaden sposób konwencjonalne, do jakich jesteście przyzwyczajeni. Są one podobne do niektórych z naszych, ale sugerujemy wam rezerwę, jeśli chodzi o trójkątny statek . Kolorowe światła identyfikują wasze statki, jakich nie ma na naszych. Tak, mamy czasami okrągłe statki, które są oświetlone na brzegach, ale to oświetlenie jest zazwyczaj nieprzerwalnie dookoła całego statku. Nie musicie się przejmować żadnymi statkami jakie widzicie, ponieważ je wszystkie monitorujemy i wiemy jaka jest ich intencja w atmosferze ziemskiej. Pamiętajcie, że przychodzimy w pokoju, i jesteśmy tu, aby was chronić przed możliwością ataku. (SaLuSa 3/12/10)
Zauważycie, że nagłe wydarzenia nastąpią znienacka i one otworzą drogę do Ujawnienia. Będziecie zaskoczeni tym, że często zwracaliśmy się do głównych mocarstw w celu współpracy, aby pomóc zaprowadzić pokój na Ziemi i będziecie oburzeni faktem, że nasze propozycje zostały odrzucone. Podobne przyciąga podobne, dlatego Szaraki (Greys) skontaktowali się z ciemnymi, którzy pozwolili im na bazy na Ziemi w zamian za zaawansowane technologie w celu zwiększenia ich możliwości militarnych. To jest zabawne, że w pewnym sensie poszukujecie innych oznak życia w przestrzeni kosmicznej, a one są już tu na Ziemi. My też mamy bazy na Ziemi i miliony statków wokół Ziemi w Układzie Słonecznym. Cały scenariusz na Ziemi został błędnie zaaranżowany, aby dać zupełnie inny obraz tego co jest prawdą. Dowiecie się, tak wiele po naszym Ujawnieniu i to będzie dla was zaskoczeniem po zaskoczeniu i również wiele informacji będzie szokujących. (SaLuSa 1/12/10)

1 komentarz:

  1. Nie mam przekonania, ani do przekazu SaLuSa, gdyż pochodzi z Syriusza, a to nie jest planeta pozytywnie do nas nastawiona, a tym bardziej do blogu "Transformacja 2012", która propaguje sekciarskie idee.

    OdpowiedzUsuń