wtorek, 15 lutego 2011

Przebiegunowanie Ziemi przyspiesza"Video które publikujemy dzisiaj ma dla nas wyjątkowe znaczenie. Gdy kilka miesięcy odkryliśmy przekazy/channelingi ze Źródła Bytów byliśmy sami niedowiarkami w tym względzie. Staraliśmy trzymać się gdzieś pośrodku i rozważać każdą informację dotyczącą Transformacji Ziemi. Jednak intuicja podpowiadała nam, że zmiany o których była mowa w przekazach a które miały nastąpić są bardzo istotne. W przekazach mówiono zarówno o przesunięciu osi Ziemi jak i pozycji Ziemi w stosunku do pozycji Centralnego Słońca Galaktyki. W ten sposób miały być widoczne zmiany na samym nieboskłonie: zmiana układu konstelacji, położenia planet co niesie za sobą również konieczne, przyszłe zmiany w obliczeniach astronomicznych i astrologicznych.

Odkryliśmy jeszcze coś, co jest bardziej istotne niż te zmiany. Mistrzowie Wniebowzięci przekazują codziennie informacje o zmianach które zachodzą, ale przede wszystkim podają wskazówki które pomogą nam te zmiany zrozumieć, zaufać i zaakceptować fakt, że zachodzą one niezależnie od tego czy tego chce nasze EGO czy nie. Przekazują naszym Sercom drogowskazy JAK najlepiej przejść ten Czas który nastąpi. Nie szukamy potwierdzeń przekazów, aczkolwiek ten film jest może malutkim budzikiem w 3D dla tych którzy jeszcze śpią. Być może uda nam się ich wybudziś ze snu. Dla tych co wiedzą że nadchodzi 5D, Złoty Wiek, jest to informacja o dużym znaczeniu."

Przekazy Mistrzów Wniebowziętych znajdziecie tutaj:

http://wolnaplaneta.pl/terra/category...

PS: zauważyliśmy pewną prawidłowość, że przekazywane wydarzenia zawsze następują z pewnym opóźnieniem ze względu na nasz czas linearny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz