czwartek, 26 maja 2011

Fokus - poziom duszy


Aby nazwac w jakim momencie drogi jest dana duszyczka uzywa sie okreslenia "fokus", ale równie dobrze można powiedzieć że jest to szczebel drabiny po której duszyczka się porusza. Jest ich 27 i tenże ostatni jest miejscem gdzie duszyczka zaznaje spokoju i opieki po drugiej stronie. Na tym poziomie dusza nie musi sie reinkarnowac, lecz może jeśli zechce.Im wyżej tym duszyczka ma więcej światła i miłości ułatwiającej jej poruszanie się w górę. Od 1 do 7 jest niebezpiecznie i tam się nie wchodzi bo można nie wrócić. Od 11 zaczyna się stopniowe rozumienie sytuacji i na razie takie naprowadzające myśli , przeczucia gdzie iść. Od 15 już jest w miarę dobrze, dusza rozumie i zna prawo Boskie. Im wyżej, dusza coraz bardziej uświadamia sobie co ma robić i stopniowo się oczyszcza z ziemskiej traumy i błędnych przekonań.
24 to taki próg który można przejść dopiero gdy się usunie poczucie winy i podobne programy.
Tak najprościej to można opisać.

Focus 1

(lub C1, pełna, fizycznie przytomna świadomość, jawa)

Poziom świadomości, w którym większość z nas spędza swoje normalne życie. Codzienność, zwyczajna rzeczywistość świata fizycznego, w której żyjemy. Stan świadomości, który stanowi punkt wyjściowy do innych stanów świadomości
Focus 10

(Umysł Czujny/Ciało Uśpione)

To poziom, na którym ciało fizyczne jest uśpione, lecz umysł czuwa. Świadomość jest całkowicie zachowana i niezależna od bodźców dochodzących z ciała fizycznego. Wykorzystuje się go do opanowywania narzędzi mentalnych. Mogą one zostać użyte w celu redukcji strachu i niepokoju, uzdrawiania, kształcenia zdolności zdalnego postrzegania oraz tworzyenia więzi z innymi istotami. W Focus 10, podobnie jak podczas snu, procesy myślowe z wykorzystaniem obrazów przebiegają szybciej niż z użyciem słów.

Focus 12

(Poszerzona Świadomość)

To stan, w którym przytomna świadomość pokonuje ograniczenia ciała fizycznego. Focus 12 ma wiele płaszczyzn, włączając: eksploracje światów niefizycznych, podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów i wzmożoną kreatywną ekspresję.

Focus 15

(Poza Czasem)

Stan "poza czasem" jest poziomem świadomości, który otwiera dostęp do szerokich możliwości samodzielnego zwiedzania nie będąc ograniczonym czasem i przestrzenią.

Focus 21

(Inne Systemy Energetyczne)

Ten poziom oferuje możliwość badania innych rzeczywistości i systemów energii poza tym co nazywamy czasem-przestrzenią-fizycznością-materią.


Focus 22

W Focus 22 czesto znajdujemy tych, którzy prawdopodobnie są fizycznie żywi, lecz są nieprzytomni. Do grupy tej zaliczają sie ludzie w śpiączkach, w stanach wywołanych narkotykami (i lekami), śniący, obłąkani. To bardzo chaotyczny poziom.

Focus 23

W tym poziomie, istoty ludzkie zdają sie być tymi, które nie są już fizycznie żywe, i które "utkneły" tu z tego czy innego powodu. Czesto są zmieszani, nie zdają sobie sprawy z własnej śmierci. Wielu z nich próbuje nawiązać kontakt ze światem fizycznym wokół znanych osób czy miejsc. Zwiemy ich duchami. Mieszkancy Focus 23 nie są w stanie odejść z ponieważ nie rozumieją swojego poło?enia. Skala ich wyborów z własnej woli jest ogromna. Są zwykle sami i kompletnie odizolowani od komunikacji z innymi lud1/4mi. Mo?e to nastąpić przez okoliczności ich śmierci lub zwykłe wzorce myślenia o stanie pośmiertnym.

Focus 24, 25 i 26
Terytorium Systemów Przekonań

Mieszkańcy Terytorium Systemów Przekonań przyciągania są do specyficznych miejsc, w zależności od tego w co wierzyli na temat życia po śmierci, za swojego życia fizycznego. Każdy zbiór wierzeń o życiu po śmierci ma dokładne miejsce w tych poziomach Focusów. Mieszkańcy Terytorium Systemów Przekonań utknęli tak samo jak ci z Focusa 23. Różnica polega na tym, że nie są odizolowani od innych. Wszyscy ze specyficznego Terytorium są w kontakcie z ludźmi dzielącymi ich wiarę. Kontakt z kimkolwiek, kto wyznaje inne, lub przeciwstawne przekonania, jest ograniczony. Wybory z własnej woli są ograniczone do tych zgodnych z panującymi wierzeniami. Niektóre z tych obszarów wyglądają jak Niebiosa, niektóre jak Piekła. Każdy z nich jest ściśle zorganizowany wokół wierzeń wyznawanych przez jego mieszkańców. Z własnego doświadczenia wiem, że bardzo trudno jest przenieść stamtąd ludzi do stref o większym zakresie własnej woli.

moj_aniol_1_.jpg

Focus 27

Focus 27 jest strefą Świata Niefizycznego o największych możliwościach postępowania wg własnej woli. To miejsce stworzone przez ludzi, często przypomina środowisko świata fizycznego. Kontakt i komunikacja są otwarte między wszystkimi mieszkańcami. Wielu ludzi żyjących w Focus 27 oferuje pomoc nowoprzybyłym w dostosowaniu się do Życia po Życiu. Jest to wysoce zorganizowana strefa. Są tu Ośrodki doskonalenia realizujące potrzeby istot ludzkich w ich dalszym rozwoju w Świecie Niefizycznym. W moich poszukiwaniach znalazłem Ośrodki: Edukacji, Przeglądu Życia, Zdrowia i Odnowy, Planowania, Harmonogramu, Rehabilitacji, Humoru, oraz wiele innych. Ośrodki te koordynują również przebieg zdarzeń w świecie fizycznym, tak by pomagały ludziom w rozwoju.

2 komentarze:

  1. Głupota... Oświecienie jest od 33 fokusa.......

    Rocker.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na ziemi jest do bodajże 30iluś chyba 35. I od 27 wzwyż jest oświecenie :)

    OdpowiedzUsuń