piątek, 27 maja 2011

Mag - sposób ochrony


Mag

Kim jet Mag? To własnie dusze które nam szkodzą, pochodzą z tych najniższych fokusów. Własnie oni podsyłają nam różne chore nadzieje, podają się za wyższe istoty, czasami za samego Boga lub Jezusa. To ludzie tak niskiej energii którzy upadają, tak w poprzednich wcieleniach jak i obecnie.
Oni mają świadomość dobra czy zła na poziomie np zwierzęcia i dlatego szkodzą innym bo nie mają tzw wyrzutów sumienia, nie myślą w tych kategoriach. Kiedy wkraczają w waszą aurę, targają nią i czakrami, chcą przeciągnąć was na swoją stronę, dlatego też wtedy możecie się źle czuć. Możecie zachorować czy spadnie wasza samoocena. Takim magiem może być osoba w waszym najbliższym otoczeniu, która chce Ci coś wmówić, pokazuje się z dobrej strony a wy wbrew pozorom czujecie się przy niej źle. Wtedy trzeba poprosić anioła aby zabrał was do komory oczyszczeń a także dać aniołowi wolną wole alby cały czas nas chronił. Poprośmy anioła aby także zabrał tą osobę(maga) do komory oczyszczeń. (Tak jak pisałam w poście poniżej) Możemy wytworzyć, zrobić swoja tarcze energetyczną, która nas będzie ochraniać przed złą energią i złymi duszami. Wystarczy wyobrazić sobie energie która nas otacza i przytwierdzić ja do ziemi. Kiedy nauczycie się wyczuwać energie, badzie wam łatwiej odróżnić dobra dusze od złej...

2 komentarze:

 1. Dlaczego uznajesz Maga za osobę zła?
  Czy Magie nie dzieli się na biała i Czarną?
  Przecież człowiek z dobrym sercem ma dobrą aurę i ma dobry wpływ na otoczenie. W ten sposób wykorzystuje Białą magie i jego również można nazwać Magiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mówisz teraz o Magu który posługuje się magią, odprawia rytuały i wypowiada zaklęcia. W tym poście pisze o Magu, ale nie o takim jak myślisz. Tak jest Mag(czarownik) = czary, zaklęcia, rytuały, ale jest Mag(zły duch) = zła energia, zła moc, zły człowiek, duch. Istnieją te same określenia na różne rzeczy.

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń