piątek, 27 maja 2011

Odprowadzenie duszy do światłaOdprowadzenie duszy

Odprowadzanie polega na podsyłaniu duszy miłości i światła poprzez modlitwę , medytację czy jeśli ktoś potrafi poprzez bez pośredni transfer świetlistej energii o odpowiednio wysokich wibracjach - złota i perłowa energia.
Gdy zmarły jest cały rozświetlony złotą energią, przybywa Opiekun-Anioł i przeprowadza dusze złotym tunelem na ten 27 szczebel drabiny. Istnieją świetliste tunele których zadaniem jest oczyszczanie i podnoszenie wibracji tym którzy potrzebują pomocy , a sami nie mają wiedzy i możliwości sobie z tym poradzić. Ludzie parający się czarną magią nie odpuszczą dobrowolnie komukolwiek kogo im się udało zdominować. Przyczepiają się do osoby i posyłają zdłudne nadzieje czy informacje, obniżaja samoocene, lecz nie mają żadnych szans z każdym kto poprosi Opiekuna -Anioła stróża o pomoc dla siebie czy bliskich .Tak samo złe duchy nie mają żadnej możliwości przeciwstawienia się i dalszego wampirzenia w aurze człowieka który wszedł do tunelu.Są wyjmowane z aury człowieka i odprowadzane tam gdzie ich miejsce własnie przez obsługę tunelu. Prosimy swojego Opiekuna i swoją duszyczkę aby poszli do świetlistego tunelu-komory oczyszczającej w celu oczyszczenia energetycznego ze wszystkiego,na co pozwala najwyższe dobro i ABY TO BYŁO W ZGODZIE Z NAJWYŻSZYM DOBREM. To pozwala naszemu Aniołowi Stróżowi pomóc nam w najlepszy istniejący sposób.
On zawsze wie gdzie to jest.Często trzeba to powtarzać kilka razy w odstępach tygodniowych.Przeważnie 6-7 takich wizyt starcza.To zależy od tego jak jesteśmy zabrudzeni energetycznie.
Jeśli poprosimy Opiekuna aby powiedział naszej duszy jak często i ile razy tam chodzić to ona tego przypilnuje.
Jest to w stu procentach sprawdzona metoda.
I proszę pamiętać że chodzimy tam raz w tygodniu aby się nie przegrzać energetycznie.
Dobrze też jest poprosić Opiekuna osoby która nam ewentualnie szkodzi aby ją też zaprosił do komory , wtedy zostaje pozbawiony mocy i nie może szkodzić tak intensywnie.
Aby Opiekun mógł działać ,dobrze jest prośbę powtarzać co najmniej trzykrotnie albo wielokrotność tego.


Odprowadzenie poprzednich wcieleń

Jeśli się odprowadzi poprzednie wcielenie to jego wiedza i umiejętności są wpisywane do naszej podświadomości i możemy z tej wiedzy korzystać.
Nawet świadomie nie musimy tego pamiętać,ale jak przyjdzie nam coś zrobić , to nagle często ze zdziwieniem przekonujemy się że to umiemy. albo bardzo szybko się tego uczymy a wcześniej się nie udawało.
Mamy takich zablokowanych wcieleń tysiące i stopniowo się nam będą przypominały właśnie choćby przesyłając energię która nam może szkodzi, ale pozwala się dowiedzieć że jest problem i należy go rozwiązać.
Oni prawdopodobnie cały czas nam przesyłają energię ale jak już jesteśmy gotowi bo odpracowaliśmy jakąś sytuację, to jakby w nagrodę można namierzyć , poczuć energię od danego wcielenia i go odprowadzić.
Czyli jest nam dane odpracować jakąś część karmy,albo odpracowaliśmy i możemy przestać odbierać skutki karmiczne które naprodukowało dane wcielenie.
Jeśli się na przykład pomaga innym bezinteresownie, to jest to bardzo dokładnie odpisywane od naszej karmy i wynagradzane na różne sposoby ,odpowiednio do zasług , nie zależnie czy o tym wiemy czy nie.
Jeśli chorujemy na jakąś chorobę która jest spowodowana właśnie energią przesyłaną przez poprzednie wcielenie , na którą ono chorowało, to po jego odprowadzeniu może nastąpić poprawa zdrowia.


2 komentarze:

  1. Podziwiam Cię, ja nie potrafię mimo prób i chęci otworzyć się dogłębnie na wyższe Ja.

    OdpowiedzUsuń
  2. Próbuj dalej, na wszystko potrzeba czasu. przyjdzie taki moment że "to" poczujesz i w końcu się uda. Bądz dobrej myśli :)

    OdpowiedzUsuń