wtorek, 5 lipca 2011

Niezwykłe zjawisko nad chińską rzeką Xin'anDo wydarzenia doszło w chińskiej prowincji Anhui . Serwis http://www.thespoof.com podał ciekawą informację dotyczącą czegoś, co jest znane w tej prowincji od wieków i co jest określane jako „światła Buddy”. Chodzi o to, że czasami w powietrzu pojawiają się zupełnie niewyobrażalne „figury lub krajobrazy”.  Tym razem jednak istnieje zapis wideo tego fenomenu. Ale po kolei.
 16 czerwca 2011 mieszkańcy Huanghshan zauważyli, że z mgły – która spowiła tereny nad rzeką Xin'an – zaczęły pojawiać się kontury jakiegoś miasta.
Fenomen obserwowały tysiące osób. Nikt nie był w stanie podać racjonalnego wyjaśnienia tego, w jaki sposób powstał ten obraz. Zwykłe zbanalizowanie sprawy popularną „fatamorganą” nie było w stanie się obronić, gdyż było to coś innego, absolutnie wyjątkowego. Nagle z mgły zaczęły wyłaniać się drapacze chmur, budynki. Wszystko było idealnie wyraźne, wręcz rzeczywiste.
Według ludzi pamiętających fenomen „świateł Buddy” z ostatnich dziesięcioleci tak fenomenalnego obrazu jeszcze nie było. Oto krótki zapis wideo z tego wydarzenia:


Ciekawe jest to, że zdjęcia i film z Huanghshan obiegły praktycznie cały świat i nikt nie rozpoznał miasta, które pojawiło się jako „zagadkowy miraż”.
Czy to miasto to projekcja czegoś, co nie istnieje? A może to jakiś niezwykły eksperyment z użyciem zaawansowanych technologii?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz