wtorek, 23 sierpnia 2011

Dlaczego warto być optymistą? - "Prawo przyciągania"Dlaczego warto być optymistą i myśleć jak najbardziej pozytywnie? Dlatego, gdyż nasze myśli się realizują, stają się rzeczywistością... Podam wam przykład. Pewna kobieta była wielka pesymistką, nic jej nie wychodziło w życiu. Ciągle myślała strasznie pesymistycznie, np że nie będzie mieć pieniędzy, nie znajdzie sobie nikogo w życiu, a także uważała że nikt ją nie lubi. Tak właśnie było. Nie miała pieniędzy, nie miała także żadnego mężczyzny, a także nie miała przyjaciół. Dlaczego? ponieważ tak myślała, negatywnie i pesymistycznie. Zadziałało tu "Prawo przyciągania". Pewnego dnia przeczytała o tym, że to my kierujemy swoim życiem i to od nas zależy co się stanie. Każda myśl ma częstotliwość, którą możemy zmierzyć. To o czym myślimy realizuje się. Dlatego kluczem do szczęścia jest pozytywne myślenie, oraz nastawienie do całego otoczenia. Jednak trzeba pamiętać o pozytywnym myśleniu nie tylko wtedy kiedy jest dobrze, ale kiedy jest też źle. Wystarczy tylko w coś uwierzyć, bo wiara przenosi góry. Pomyślała że spróbuje... Od tej pory zaczęła się uśmiechać, myśleć optymistycznie, wszystko zaczęła widzieć w pięknych jasnych barwach. Myślała o tym że "JEST bogata" ,  "MA   chłopaka" i że " jest LUBIANA". O wszystkim myslała w czasie teraźniejszym, ze JUŻ TO MA. I co wtedy się stało? Myśli stały się rzeczywistością...

 Wszechświat odpowiedział na jej żądania. Uwierzyła... Dostała ogromną podwyżkę w pracy, zaczęła miec wielu adoratorów, po czym znalazła partnera, a osoby, które kiedyś ją nie zauważały zaczęły nawiązywać z nią bliskie i bardzo miłe kontakty. Promienieje pozytywną energią, szczęściem i optymizmem, wysyła to do każdego i wszędzie, dlatego wszystko i wszyscy odpowiadają tym samym. Gdy tylko zaczniecie być optymistami, automatycznie będziecie szczęśliwi, Ja wam to gwarantuje:)

Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawałoby się, że wokół są same ściany.
Joseph CampbellWszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy.
BuddaSam tworzysz swój wszechświat krocząc przez życie.
Winston ChurchillWejdź na pierwszy stopień, nie musisz widzieć całych schodów, po prostu wejdź na pierwszy stopień.
Martin Luther KingCo jest tą mocą, nie potrafię powiedzieć. Wszystko co wiem to to, że ona istnieje.
Graham BellWyobraźnia jest wszystkim, jest próbnym przeglądem tego, co się w życiu przyciągnie.
Albert EinsteinCokolwiek umysł może wymyślić, to może osiągnąć.
Clement StoneCała potęga pochodzi z wewnątrz i dlatego też jest pod naszą kontrolą.
Robert Colier

2 komentarze:

  1. zafascynowalo mnie to nie powiem ze nie ale chciałabym wiedzieć w jak długim lub krótkim czasie to zadziała ?

    OdpowiedzUsuń
  2. To zależy od tego jak bardzo w to wierzysz...

    OdpowiedzUsuń