czwartek, 10 listopada 2011

Medytacja z Hathorami w dniu 11.11.11


Światowa medytacja „Transmisja światła” (której doświadczy wspólnie nasza grupa w Seattle) potrwa od 21 do 22 czasu PST w dniu 11 listopada. Zauważcie: jest to 5-6 rano czasu Greenwich (dla Polski 6-7 rano dnia 12 listopada).

W czasie tej szczególnej godziny Hathorowie z wymiarów od 5-tego do 12-tego będą dostarczać światła za pomocą dźwięku. Hathorowie, którzy przebywają w wyższych wymiarach (tzn. w 9-tym do 12-tego) są starodawnymi mistrzami swej kultury.

W trakcie poprzednich zgromadzeń pojawiali się Hathorowie z wymiarów od 5-tego do 8-mego, ale tym razem po raz pierwszy to Hathorowie z wymiarów 9-12 będą dostarczać światła i dźwięku.

Choć koncepcja wymiarów jest sprawą bardzo złożoną, w tym przypadku chodzi głównie o to, że każdy kolejny wyższy wymiar jest subtelniejszy w swej naturze. A im subtelniejszy wymiar, to do tym większej potencjalnej mocy mamy dostęp. Dzięki tej wielowymiarowej aranżacji ze strony Hathorów, można się w jak najpełniejszym stopniu spodziewać, że będzie to głębokie i potężne wydarzenie dla nas wszystkich.

Jeśli zdecydujecie się popłynąć na tej fali energii podczas tej szczególnej godzinnej medytacji, Hathorowie sugerują, abyście wysłuchali siedem razy nagrania Dostrojenie Wymiarowe Przysadki, a potem siedzieli w ciszy przez 20 do 30 minut z uwagą skupioną na obszarze swej przysadki. Jeśli to możliwe, sugerują oni, żebyście się potem położyli się i odpoczęli. (Link do nagrania audio „Dostrojenie Przysadki” i instrukcje do niego znajdują się na końcu tej wiadomości).

Energie transformacji, związane z tą medytacją, rozciągną się na okres trzech dni. Portal otworzy się, gdy zaczniemy pracować z grupą w Seattle 11 listopada o godzinie 7 wieczorem i będzie otwarty do godziny 4-tej po południu dnia 13 listopada (czasu PST), a potem się zamknie. Medytacja połączona z Dostrojeniem Wymiarowym Przysadki będzie szczególnie potężna w tym właśnie czasie (aby odnaleźć godzinę dla swej strefy czasowej, możecie posłużyć się tabelą na stronie www.timeandate.com), (dla obszaru Polski otwarcie portalu przypada w czasie pomiędzy 4 rano w dniu 12 listopada a 1 rano w dniu 14 listopada).

Energetyka tej medytacji, jak również i trzydniowego zgromadzenia w Seattle, będzie przekraczać zarówno przestrzeń, jak i czas. Innymi słowy, możecie wkroczyć w głębokie stany wewnętrznej świadomości, używając Dostrojenia Wymiarowego Przysadki w dowolnym momencie trzydniowego okresu otwarcia tego portalu, niezależnie od tego, gdzie na planie fizycznym moglibyście się wtedy znajdować.

Jeśli chcecie zastosować się do instrukcji Hathorów, zarezerwujcie sobie około godziny, w trakcie której nikt nie będzie wam przeszkadzał. Posłuchajcie w tym czasie siedmiokrotnie nagrania Dostrojenie Wymiarowe Przysadki od początku do końca (ze swego komputera lub odtwarzacza mp3). Potem spędźcie 20-30 minut siedząc w ciszy i koncentrując się na obszarze przysadki. I w końcu, jeśli to możliwe, połóżcie się i odpocznijcie przez chwilę. Niewątpliwie wielu z nas zaśnie w tym czasie odpoczynku, i to bardzo dobrze. Jeśli się wam to przydarzy, po prostu na to zezwólcie.

Jeśli będziecie mieli ochotę wykonać tę medytację więcej niż raz w czasie tego 3-dniowego okresu, zwróćcie uwagę, jak się z tym czujecie. Jeśli poczujecie się dziwnie i inaczej niż zwykle, przerwijcie medytację i odpocznijcie.

Przewiduję, że każdy, kto przyłączy się do nas w trakcie tej medytacji, przeżyje coś bardzo głębokiego, niezależnie od tego, gdzie mógłby się wtedy znajdować. Zapraszam zatem całą naszą światową sanghę (wspólnotę medytujących) do Stołu Wielkiej Tajemnicy.

Niechaj ożywią nas i wzbogacą sfery światła, które się wtedy otworzą. I niech te przekazy światła dotrą do wszystkich istot, które pragną je otrzymać.

Uwaga: Aby wysłuchać siedmiokrotnie nagrania, musicie je wgrać na wasz komputer lub odtwarzać mp-3, Nie słuchajcie go nieustannie na naszej stronie internetowej. Gdy zbyt wiele osób próbuje to zrobić i wciąż klika tam „play”, plik audio po prostu się zatrzymuje i nikt nie będzie w stanie go wysłuchać. Proszę, pobierzcie go na swoje komputery. Nie jest też możliwe pobranie bezpośrednio na smart phone czy też odtwarzacz mp-3. Najpierw musicie pobrać go na swój komputer.

Transmisja Światła: Dostrojenie wymiarowe przysadki i Światowa Medytacja w dniu 11-11-11


zródło: LINK

1 komentarz: