czwartek, 26 stycznia 2012

DZIWNE DŹWIĘKI NA CAŁYM ŚWIECIE (NAPISY PL) (VIDEO)

7 komentarzy:

 1. wydaje mi sie ze to nasza koncowka drogi jako ludzkosci a to jest poczatek kiedys musi byc

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze na swiecie pelne wyjasnienie zrodla dziwnych dzwiekow.

  http://www.andrzejstruski.com/articles_161_Pierwsze-na-swiecie-pelne-wyjasnienie-zrodla-dziwnych-dzwiekow-.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż, myślę, że to nie koniec świata. Słysząc wiele takich(prawdziwych) dźwięków na Youtubie, uważam, że te wcześniejsze dźwięki są cichutkie, a też im bliżej biegunów, tym lepiej słychać. Jeśli ktoś mieszka na przykład na wyspie Jan Mayen blisko Grenlandii, to musi zaopatrzyć się w bardzo szczelne nauszniki. Polskich dźwięków nie słyszałam ale pradopodobnie są głośne. Ciągle to badam i mam nadzieję, że troszeczkę się dowiem. Będę czasem tu wchodzić, by dodać tu odrobinę więcej rzeczy, ale też o lekką pomoc proszę. Mam nadzieję, że założycielka blogu nie wkurzy się na mnie za to, że tu coś takiego piszę.
  PS: Jeśli mieszkasz nad Bałtykiem, lepiej usłyszysz niż ja, bo mieszkam w centrum Polski. Jeszcze raz przepraszam Magdaleno :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie za dziwne dźwięki na ziemi o jakich jest ostatni głośno w necie odpowiada wielki zderzacz hadronów LHC w pobliżu Genewy. Pewnie panowie "naukowcy" coś odkryli lub zepsuli (jak to bywa w tych przypadkach)i teraz mamy tego objaw. Może otworzyli jakiś tajemniczy portal lub w skutek efektu ubocznego nad badaniami stworzyli czarną dziurę, która to teraz bardzo pomału wchłania naszą planetę do środka.

  P.S. zauważcie, że cały kryzys globalny zaczął się od kiedy zaczęli budować ten LHC, a kulminacja tego kryzysu była wtedy jak było pierwsze uruchomienie. Może już wtedy coś zrobili i całe pieniądze jakie nagle zaczęły "ginąć" państwom to przeznaczyli na budowanie jakiś schronów, lub budują jakiś wielki statek kosmiczny który zabierze tylko wybranych z rasy ludzkiej na inną planetę.

  OdpowiedzUsuń
 5. To bardzo ciekawe co piszecie, oczywiście się nie obrażę, nie mam ku temu żadnych powodów. Chętnie wysłucham z uwagą wasze uwagi i poglądy na dany temat. Piszcie co myślicie! :)

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na stronę http://www.mk-zjawiskaparanormalne.blogspot.com/ trafiłem przypadkiem dzięki Google szukając objaśnienia (zabarwienia) określenia "nadnaturalni".
  Strona ciekawa pomijając mistykę zawiera wiele informacji i dużą ilość adresów do różnych stron.
  Nie jest to jednak typowy blog w którym autor przedstawia swoje spostrzeżenia, opinie, czy przemyślenia. Na tej stronie wszystko jest kopią publikacji które właścicielce strony wpadły w oko, a dodatkowo okryte niepotrzebną tajemnicą:
  - niepotrzebnym jest na wstępie "Ostrzeżenie dotyczące zawartości", chyba że ma ono zachęcić gościa do wejścia na stronę,
  - irytująca jest uwaga "UWAGA!! Kopiowanie i rozpowszechnianie surowo zabronione !!" - treści na stronie są kopiami z innych stron gdzie autorzy nie ograniczają kopiowania.
  Możliwość kopiowania ułatwia propagowanie strony i jej treści bez użycia klawiatury - przykład, chcąc poinformować znajomego że na tej stronie jest ciekawa informacja np: " CZY CHINY BUDUJĄ "GWIEZDNE WROTA"? poniedziałek, 19 listopada 2012", wystarczy kilka ruchów myszką i sprawa załatwiona.
  - jak wszystko, tak i autorka strony jest zakryta tajemnicą, osoba bez twarzy, bez zawodu, bez konkretnych zainteresowań patrząc na "ETYKIETY" i blogi które obserwuje, na podstawie całości strony można wnioskować że bardzo młoda i trzpiotka.
  Uwagi nie na miejscu - przepraszam, zdecydowałem się widząc poprzedni wpis Magdaleny Klich z dnia 14 marca 2012 03:40

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj, mój blog nie jest tylko kopiowaniem z innych stron. Piszę sama posty, gdybyś nie zauważył. Celem tej strony jest pomoc ludziom, którzy chcą rozwinąć się duchowo, a także blog jest dla osób, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej. Ostrzeżenie na blogu jest dla osób młodszych interesujących się wampirami... Natomiast kopiowania zabraniam zdjęć własnego autorstwa, które czasami tu umieszczam. Osoba bez twarzy? ;) może rozejrzyj się bardziej. Zle wnioskujesz, właśnie to jest to - wioski wciągane bezpodstawnie. A do tego po co ? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń