wtorek, 29 maja 2012

Pytania i odpowiedzi - Iluminaci i transformacja


 1. Anonimowy - Mam pytanie. Czy to prawda, że Iluminaci mogą pochodzić z innej planety?


 Na początek...
 Iluminaci - kilka słów

W  1773r. Mayer Amscheld Rothschild zgromadził u siebie na tajnym spotkaniu, kilkunastu swoich najbardziej wpływowych przyjaciół (w większości pochodzenia żydowskiego) i zapoznał  ich ze swoim Wielkim Planem: jeżeli wszyscy połączą swoje pieniądze , wpływy, mogą przejąć władzę nad światem. Mogą stworzyć Tajny Światowy Rząd. Spotkali się we Franfurcie w domu Rotschilda, przedtem nazywającego się "Bauer" , a wtedy już "Rotschild" - "Czerwona Tarcza".  "Czerwony Szyld" - od Gwiazdy Dawida  widniejącej nad frontem jego domu jako znaku graficznego zastępującego nazwisko.Na tym spotkaniu Rotschild zawiadomił ich, że znalazł idealnego kandydata do kierowania super - tajną organizacją, który podejmie dzieło konsolidacji tych wysiłków, tworząc sieć elity intelektualnej , która w pierwszej kolejności podporządkuje sobie tradycyjną masonerie, w większości stanowiąca stada użytecznych "durniów" dla masonerii najwyższych stopni wtajemniczenia. 

Człowiekiem tym okazał się Adam Weishaupt (1748 - 1839) - który posługując się pseudonimem "Spartakus" i w pierwszy dzień maja 1776r, zakłada tajne stowarzyszenie i nazywa je "Zakonem Iluminatów" - "Oświeconych".


Iluminaci zakładają sobie cel ostateczny - ustanowienie Nowego Porządku Świata, Rządu Światowego. Cel ten rozpisali na następujące kierunki totalnej destrukcji w świecie chrześcijańskim. Jest ich wszystkich siedem, lecz każdy zaczyna się od słów: "zniszczenie:, "likwidacja".        
  • Zniszczenie wszystkich istniejących rządów.
  • Likwidacja postaw patriotycznych.
  • Likwidacja własności prywatnej (późniejszy komunizm Marksa).
  • Likwidacja prawa dziedziczenia własności.
  • Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej.
  • Zniszczenie wszelkiej religii (poza judaizmem).
  • Stworzenie na gruzach tych sześciu fundamentach cywilizacji, wszechwładnego Rządu Światowego.
Te cele dokładnie pokrywające się z odwiecznym programem masonerii wszelkich rytów i programem rodzącego się wówczas teoretycznego komunizmu. Dzieło niszczenia zacząć należy od "nadbudowy", czyli kanonu wartości chrześcijańskich; etycznych, moralnych, solidaryzmu rodzinnego i narodowego. Dopiero potem nastąpi ostateczne uderzenie w państwo, własność prywatną itd. z zastosowaniem przemocy i terroru.


 Nie posiadam takich informacji, czy Iluminaci mogą pochodzić z innej planety. To bardzo ciekawe pytanie. W każdym razie myślę że jest taka możliwość... może to jakaś cywilizacja na innej planecie, która chce nami zawładnąć.


2. FOXY - hej:) piramidy stworzyli ludzie, tak uważam, ale cała ta transformacja jest bardzo ciekawa. Możesz o niej napisać więcej? może nakieruj jak się do niej przygotować, wiesz jak będzie to wszystko wyglądać? to się będzie działo w ciągu kilku dni, dnia? jak to rozpoznamy? FOxy:)


Dużo już pisałam o transformacji, zajrzyj do Etykiet pod nazwą 2012:) Jak się do niej przygotować? Już dawno powinniśmy to zrobić, ale jest jeszcze czas. Otwórzmy serca na przypływająca miłość, zwiększmy wibrację, medytujmy. Warto poprosić o pomoc swego opiekuna, anioła. Odmawiajcie medytację 2 serc w intencji odprowadzania poprzednich wcieleń ( o Medytacji 2 serc pisałam już wcześniej w etykiecie "Rozwój duchowy"), możecie tez odmawiać "Dekret fioletowego płomienia" przez co pochłaniać czystą fioletową energie. Nikt do końca nie wie jak to będzie wyglądać, jednak na pewno poznacie kiedy to się zacznie. Poczujecie to, energie lub coś dziwnego... Jestem pewna że to zauważycie. Zapewne będzie to trwało więcej niż dzień. Ważne żeby się nie bać, wszystko będzie dobrze. Podnieście tylko swoje wibracje medytacją, wchłaniajcie fioletową energie i miłość, żyjcie zgodnie z Wszechświatem i przyrodą. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz