czwartek, 17 maja 2012

Transformacja, Program Cheopsa - czyli rok 2012

Transformacja, Program Cheopsa - czyli rok 2012

 

Kochani, dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie dotyczące waszych odczuć, ku zbliżającej się dacie 21 grudnia 2012. Ju raz pisałam na ten temat, pod hasłem rok 2012 w etykiecie "2012". Jedni piszą że czują się lepiej inni że gorzej, jeszcze inni nie wiedzą nic o rzekomej Transformacji. Ktoś napisał iż Iluminaci będą próbować zawładnąć światem... Pierwsza rzecz jest taka, że Iluminaci już dawno chcą nas omamić i zawładnąć światem. Druga sprawa, nie słuchajcie wszystkiego i wszystkich na raz. Jest wiele przepowiedni o 2012, od końca świata po powtórne przyjście Jezusa. Prawda jest taka że do końca nikt nie wie co się stanie. Jeszcze do niedawna sama się bałam tej daty, myślałam... czy to może być koniec naszej ludzkości ? naszej pięknej planety ? Szukałam odpowiedz i ją znalazłam a brzmi ona: Zdecydowanie nie! Mamy rok 2012, nasza planeta jest młoda, istoty z wyższych wymiarów troszczą się o nią i o nas a także Anioły. Oni a także "pomocnicy" na Ziemi nie pozwolą aby nam i naszej planecie stała się krzywda. Koniec kiedyś nastąpi, ale to jeszcze nie teraz.
 


Odnośnie transformacji... Pytanie co to takiego, trudno to wytłumaczyć do końca i dokładnie. To będzie coś dobrego ale i tez złego. Dlaczego? Są ludzie na Ziemi o wyższych wibracjach, "jaśniejsi", którzy transformacje odczują jako Boską, cudowną energie, coś wspaniałego. Jest na Ziemi też wiele ludzi, którzy mają zaniżone wibrację, są "ciemniejsi" energetycznie, czy duchowo - lecz nie są zli! Żaden człowiek nie jest zły, są tylko ludzie zaślepieni przez złe energie, złe istoty, czy też opętani ciemną energią. Oni wtedy nie wiedzą co czynią. Dlatego tacy ludzie odczują transformacje gorzej, dlatego iż spłynie na nich ogromna ilość wysokiej, świetlistej, energii miłości. Niektórzy mogą popaść w dziwne choroby, czy nawet umrzeć. Dlatego warto przygotowywać się już teraz, jeszcze jest czas, aby zmienić naszą duchową stronę życia.

 

 Mówi się też dużo o "projekcie Cheopsa", uaktywnieniu piramid. Kiedy aktywujemy wszystkie piramidy na świecie, połączą się one i stworzą jedną wielką kopułę energii nad Ziemią. Płaszcz Energii ma za zadanie ochronić Ziemie przed wszelkim złem.
Odnośnie piramid, jesteście ciekawi kto je zbudował? Zwolennicy parapsychologii pewnie są zdania, iż piramidy zostały zbudowane przez pozaziemskie istoty. Tak, to prawda. Lecz nikt tego jeszcze nie udowodnił, aż do teraz... Pewien człowiek, który bada piramidy od kilkunastu lat ma dowody na to jaka istota to zrobiła, ma nawet obraz tej istoty. Kręci on film dokumentalny, w którym ma to ujawnić światu. Film ukarzę się od około 1 miesiąca do 2 miesięcy. Kiedy tylko go dostanę, pokażę go na blogu.
Wracając do tematu Transformacji tak jak mówiłam, to nić strasznego wystarczy tylko przestać się bać i wypełnić się energią miłości. Wtedy wszystko będzie dobrze. Pozdrowienia dla wszystkich :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz