środa, 22 sierpnia 2012

Ponownie o roku 2012...


Ponownie chcę napomnieć o tak kontrowersyjnym roku 2012, a dokładnie dacie 21 grudnia 2012. Energia ze środka galaktyki zmierza ku naszej Ziemi. Kiedy planety ustawią się w linii prostej do środka układu 21.12.12 o godz 11:11 olbrzymia energia spłynie na Ziemie.


Lecz przed tym zdarzeniem, ciemna energia zapanuje na planecie, przez jakiś czas. Zacznie się 13-stego grudnia. W tym właśnie czasie uważajcie na siebie, by nic wam się nie stało. Pamiętajcie jednak, wasze dusze są nieśmiertelne. Jeśli jednak znajdziecie się w świecie astralnym, słuchajcie swej wewnętrznej mocy, miłości, swego wewnętrznego a. 

W astralu różne istoty mogą was zwodzić, zapraszać na swoje statki, lecz nie przyjmujcie tych zaproszeń. Czekajcie na energie ze środka galaktyki, lub kierujcie sie do jej środka. Nie bójcie się w ten czas! Medytujcie z rodzinami, wybaczcie wszystkim wszystko, otoczcie się miłością i wszelkim wybaczeniem. To was uratuje. Będzie wiele zniszczeń, ale też wiele dobrego, ludzie i Ziemia doznają oświecenia duchowego. Ulegnie zmianie ludzkie DNA. 

Lecz wspólna światowa Medytacja uratuję ludzkość, wspólna miłość.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz