wtorek, 4 grudnia 2012

O Magii, czarach i zaklęciach

 


Magia, czary - czym tak naprawdę są ? Zaklęcia, co można o nich powiedzieć? Zapewne każdy z was się nad tym zastanawiał, a może nawet niektórzy próbowali.... Magia - dzieli się ją na białą i czarną. Nóż, można go porównać do magi, ponieważ można nim zabić i ukroić chleb. Dlaczego jednym wychodzi rzucanie zaklęć innym nie? Wszystko kryje się w energii i mocy słowa! Słowa mają bardzo, ale to bardzo wielką moc.
Możliwe, że niektórzy nieświadomie rzucili zaklęcie bądź nawet klątwę w złości. Kiedy jesteśmy zli, bucha od nas energią, bardzo silna lecz nie jest ona przyjemna. Wtedy wypowiadamy słowa, których potem żałujemy. Mają one wielką moc, gdyż wypowiadamy je w przekonaniu, że tak właśnie będzie, tak ma się stać! Dlatego musimy uważać co mówimy.
Zaklęcie możemy ułożyć sami według własnych potrzeb, lecz kiedy będziemy je wypowiadać, musimy uwierzyć w te słowa. Musimy zatopić je w energii, czuć jak to co mówimy już się wypełnia. Rytuały, gdzie np robimy różne mieszanki z ziół, palimy różne świece o określonych kolorach i określonej liczbie. To też ma znaczenie. Zioła mają różne magiczne zastosowania i właściwości, tak jak liczby, kolory czy tez fazy księżyca. Wszystko jest ważna, lecz nie jest konieczne. Księżyc w magi przejawia się od zawsze. Ma on w sobie ogromną moc, a w szczególności gdy jest w pełni. Najważniejsza jest wasza wiara w to co robicie, gdyż wiara dosłownie przenosi góry! Energia, musicie mieć jej dużo i musi ona być silna. Pamiętajcie, kiedy tryskacie energią jesteście widoczni jak kule światła. Magowie zaraz to zobaczą i nie spodoba im się to, wtedy będą was atakować.
Dlatego ważne jest ochrona, uziemienie. Musicie potrafić się bronić, zadbać o siebie. Jak pisałam wcześniej najlepsza broń to energia miłości. Ważne jest też aby się nie bać i uziemić się, czyli "wbić się " energią do ziemi. W magi bardzo ważnym elementem jest pentagram. W zależności od tego czy jest to biała czy czarna magia. Do białej używa się pentagramu białego, do czarnej odwróconego pentagramu tzw. głowa kozła.
Znaki czy pieczęcie mają ogromną moc! Jest wiele pieczęci, których do niedawna nie znałam. Wole jednak ich nie używać... Demony czy duchy mają swoje pieczęcie, są określone rytuały dla każdego, aby można go było przywołać. To akurat wyższa szkoła jazdy, gdyż jest to piekielnie niebezpieczne;) Co do pieczęci Salomona, to dopiero silna pieczęć. Służy do przyzywania demonów i duchów do świata realnego by służyły one celom przyzywającego go maga. Jest to także silny amulet ochronny przed szkodliwym działaniem demonów.


Wisiorek srebrny Pentagram
Pentagram biały
Pentagram odwrócony, tzw. głowa kozła
Pieczęć Salomona
 

Jak pisałam wcześniej o czarownicach, wiedźmach itp - ona istnieją do dzisiaj, są wśród nas. Czasami patrzą na was i rozmyślają czy w nie wierzycie... Zapewne mało osób w nie wierzy, większość myśli, że to bajki.
Mogę was zapewnić z czystym sumieniem, że one istnieją.

Dobra rada dla was, nie bawcie się magią. Uważajcie co wypowiadacie, bo może to się naprawdę źle skończyć.

img_witch.gif

1 komentarz:

  1. Chciałabym jakąś spotkać, zważając, że strasznie w to wszystko wierzę.. ;(

    OdpowiedzUsuń