sobota, 29 czerwca 2013

Dziwne obiekty w okolicy Słońca....
W okolicach tarczy słonecznej pojawiły się kolejne anomalie, które wymagają komentarza. Niestety żadna z agencji kosmicznych nie komentuje tych obrazów transmitowanych przez ziemskie satelity obserwujące Słońce. Widać tam obiekty wyglądające na ogromne sferyczne pojazdy o wielkości przekraczającej średnicę Ziemi.

Oczywiście właściwa ocena odległości w przypadku takiej obserwacji jest utrudniona, ale bez wątpienia zakładając, że są to rzeczywiste obiekty będą one ogromne. Warto przypomnieć, że kilka dni temu doszło do podobnej obserwacji. Nadal nie wiemy, co to było i nie ma nawet oficjalnych dementi stwierdzających, że to błędy matrycy lub coś równie prozaicznego.

Wygląda na to, ze naukowcy wolą nie wypowiadać się na temat tych zdumiewających anomalii. Czy może to oznaczać, że mówiąc kolokwialnie "nabrali wody w usta" ? Wiele wskazuje na to, że tak. Gdy coś tak oczywistego i widocznego jak dymiący nagar, pojawia się w zasięgu naszych urządzeń obserwacyjnych dochodzi do tego, że implikacje uznania tego za zdarzenie rzeczywiste są tak znaczące, iż lepiej o tym w pewnych kręgach nie wspominać, bo mogłoby to wywrócić istniejący światopogląd i zbliżyć nas do uznania Słońca za portal transportowy a nie tylko gwiazdę umożliwiającą życie na Ziemi.

źródło:  LINK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz