czwartek, 11 lipca 2013

Przepowiednia INDIAN HOPIStarożytna przepowiednia Plemienia Hopi mówi:

Kiedy na niebie pojawi się Niebieska Gwiazda Kachina, rozpocznie się piąty świat. To będzie dzień oczyszczenia. Nadejdzie, gdy Saquasohuh (Niebieska Gwiazda) zatańczy na placu i zdejmie swoją maskę.

W końcu dni spojrzymy w nasze niebo i zobaczymy dwóch braci, którzy pomogli stworzyć ten świat w czasie narodzin. Poganghoya jest strażnikiem naszego bieguna północnego, a jego brat Palongawhoya jest strażnikiem bieguna południowego.

W końcu dni Niebieska Gwiazda Kachina nadejdzie, aby być ze swoimi kuzynami i przywrócą oni Ziemi jej naturalną rotację, z godną z ruchem wskazówek zegara… Te fakty są udokumentowane w petraglyfach (wykryta w skalnych rysunkach), które mówią o Zodiaku a także u Majów i w egipskich piramidach.

Rotacja Ziemi została zmanipulowana przez nie bardzo nam przyjazne gwiezdne istoty. Bliźniacy będą widoczni na naszym północno-zachodnim niebie. Przybędą, żeby sprawdzić, kto wciąż pamięta pierwotne nauki, lecąc w swoich latających tarczach (powłokach). Wraz z nimi przybędzie dużo z ich gwiezdnej rodziny, w tych dniach ostatnich.

Powrót Niebieskiej Gwiazdy Kachina, która jest także znana jako Na Ga Sohu, będzie alarmem dla nas mówiącym nam jak żyć i że nowy świat nadchodzi. Tak się zaczną zmiany. Rozpalą w nas ogień. Będą nas palić nasze pragnienia i nasze konflikty, jeśli nie zapamiętamy pierwotnych nauk i nie powrócimy do życia w pokoju.

Zaraz po bliźniakach przybędzie ten, który będzie Oczyszczał. Czerwona Kachina, z którą przyjdzie Dzień Oczyszczenia. W tym dniu Ziemia, jej stworzenia i całe życie, które znamy zmieni się na zawsze. A przed nią będzie postępował posłaniec i będą zostawiane znaki tym na Ziemi, którzy pamiętają stare dni.

Wiadomość zostanie znaleziona w żyjących kamieniach, w świętych nasionach i nawet w wodzie (kręgi były już tworzone nawet w lodzie). Od tego co Oczyszcza wyjdzie wielkie czerwone światło. Wszystkie rzeczy się odmienią w swym sposobie istnienia. Każda żywa istota otrzyma szansę na zmianę – od najmniejszej do największej istoty.

Ci którzy powrócą do życia wg. pierwotnych nauk i ci co będą żyć naturalnym życiem – nie będą tknięci przez tego co Oczyszcza. Oni się uratują i zbudują nowy świat. Tylko poprzez pierwotne nauki będą mieli możność zrozumienia przekazu, który zostanie znaleziony.

Ważne aby rozumieć, że te przekazy będą znajdowane we wszystkim co żyje, nawet w naszych ciałach i kroplach naszej krwi. Wszystkie formy życia otrzymają przekazy od bliźniaków… te co latają, kwiaty i nawet zajączek. Pojawienie się bliźniaków rozpocznie okres 7 lat, który będzie naszą ostatnią szansą na zmianę.

Wszystko czego doświadczamy jest kwestią naszych wyborów. Okaże się, że wielu straci swe dusze w dniach ostatecznych. Tak intensywne okażą się zmiany, że słabi w swej świadomości ducha oszaleją, ponieważ jesteśmy niczym bez ducha. Oni znikną, ponieważ okażą się tylko pustymi, bezużytecznymi ciałami. Tylko ci, którzy powrócą do starych wartości będą w stanie odnaleźć spokój umysłu. W ziemi odnajdziemy ukojenie od szaleństwa dookoła nas.

To będą ciężkie czasy dla kobiet z dziećmi, które się będą ukrywać i wiele z tych dzieci, w tych czasach, nie będzie naturalnych. niektóre będą z gwiazd, niektóre z minionych światów, a niektóre zrodzone nienaturalnie i będą bez duszy. (In vitro???) Wielu ludzi w tych czasach będzie bez duszy i będą mieli Sampacu. Nie będzie iskry życia w ich oczach.

Podczas, gdy czas przyjścia tego co Oczyszcza się zbliża, przybędzie też ten, który będzie jak duch przechodził przez miasta i kaniony zbudowane przez człowieka w jego sztucznych górach. Ten, który będzie przechodził, będzie miał ciężki krok. Każdy jego krok będzie bolesny, ponieważ oni nie będą połączeni z Duchem Ziemi.

Po nadejściu bliźniaków będą oni znikać przed twoimi oczami jak dym. Inni będą zdeformowani w ciele i w duchu. Będą też tacy – mający ciała nie z tej rzeczywistości, przyjdą z wielu otwartych wrót, które niegdyś były strzeżone. I będzie wielkie pomieszanie pomiędzy płcią męską i żeńską, dziećmi i innymi rzeczami.

Życie będzie bardzo perwersyjne i nie będzie porządku. Wielu będzie chciało skończyć ze swoim życiem, aby przestać cierpieć. Wielu jednak pozostanie nie ruszonych tym, co się stanie. Ci co pamiętali pierwotne nauki i połączyli znowu swoje serca i dusze. Ci co pamiętali, kim jest ich matka i ojciec Pahana, który żył w górach i w lesie.

Kiedy ten co Oczyszcza nadejdzie, zobaczymy go jako małą Czerwoną Gwiazdę, która się bardzo zbliży i będzie z bliska nas obserwować, patrzyć, jak pamiętaliśmy święte nauki. Ten co Oczyszcza sprawi wiele cudów na naszym niebie. W ten sposób dowiemy się, że stwórca nie jest tylko snem. Nawet Ci, którzy nie połączyli się z duchem ujrzą jego twarz na niebie, a rzeczy które nie będą widzialne, będą mocno odczuwalne.

Wiele rzeczy nie będziemy w stanie zrozumieć, kiedy rzeczywistość będzie się cofać. Otrzymamy wiele ostrzeżeń pozwalających nam na zmianę, tak z pod ziemi jak i z powietrza. Wtedy jednego ranka przebudzimy się o czerwonym brzasku. Niebo będzie miało kolor krwi i wtedy zaczną dziać się rzeczy, których natury jeszcze nie znamy, ale wiemy, że rzeczywistość już nie będzie taka jak teraz.

Będzie wiele dziwnych stworzeń (zwierząt) na Ziemi w tych dniach, niektóre z przeszłości i też takie, których nigdy nie widzieliśmy. Natura człowieka będzie wydawać się dziwna w tych dniach, kiedy to będziemy przemieszczać się pomiędzy światami i gościć duchy, nawet w naszych ciałach.

Po jakimś czasie będziemy znów spacerować z naszymi gwiezdnymi braćmi i odbudujemy tę ziemię, ale nie wcześniej niż ten co Oczyszcza, odciśnie swoje piętno w tym świecie. Dotknie to każdą żywą istotę na ziemi i na niebie.

Jest powiedziane, że drogę przez te czasy odnajdziemy tylko w naszych sercach i w ponownym złączeniu się z naszą duchowością. W prostym życiu, w powrocie do życia w zgodzie z naturą i w harmonii ze wszystkim co żyje. Pamiętając, że jesteśmy opiekunami i strażnikami ognia naszych dusz. Nasi krewni przybędą z gwiazd, aby zobaczyć jak dobrze przebyliśmy naszą podróż przez życie.

Hopi mówi, że dopóki widzimy bliźniaków na niebie, kometę tam w górze, z dwoma ogonami (Hale-Bopp), będziemy mieli czas na zmianę siebie i naszego życia. A kiedy nie będziemy już ich widzieć, będzie to znakiem, że pozostało nam bardzo mało czasu, może 18 miesięcy, a może mniej do powrotu tego co Oczyszcza. Ten co Oczyszcza pojawi się jako Czerwona Kachina, może to oznaczać, że będzie widziana na czerwono w teleskopach używanych przez uczonych. Będzie trwała długo w jednym miejscu, jak obserwujące nas oko.
4 komentarze:

 1. Witaj, Magdo. Wiem, że tutaj piszę nie na temat, choć był on bardzo ciekawy. Czy napiszesz jeszcze coś o wampirach? Cokolwiek. Bardzo się nimi interesuję i chciałabym wiedzieć o nich więcej, choć wiem, że to niebezpieczne. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sądzę, że Indianie Hopi za dużą wagę przywiązują do symboliki, przez to ich proroctwa czasem trudno zrozumieć. Pod pojęciem "Niebieska Gwiazda Kachina" można wiele rozumieć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie do końca rozumiem o co chodzi z tymi pierwotnymi naukami. Mamy prać w rzece nie w pralce?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się zdaje że chodzi o to aby żyć w zgodzie z naturą powrócić do korzeni. Patrz słowian i indian budowali z drewna, dbali o otaczający ich świat, nigdy nie brali więcej aniżeli potrzebowali, czcili przyrodę i swoich przodków, byli uduchowieni i póki mogli bronili tego z całych sił. Dzisiejszy świat to same sprzeczności, dewiacje,grzebanie w genach,chemia,jedzenia w nadmiarze, a ludzie głodują. Ludzie z opiekunów zrobili siebie władcami każdego skrawka planety za pieniądze można kupić wszystko i wszystkich one rządzą światem,banksterzy, kartele farmaceutyczne, rody rządzące całym globem.

  OdpowiedzUsuń