sobota, 5 października 2013

Umysl ponad materią, zmiana DNA umysłem - naukowo, dowody Bruca Liptona na temat Nowej Biologii


Historia ludzkości w swej naturze, często żyła w błędnym przekonaniu. Daliśmy wiarę na to że ziemia jest płaska, że nie odwiedzimy innych planet, a jednak, czas pokazał nowe oblicze tego co wydawało się nie osiągalne... Dzisiejsze odkrycia biologii nie ograniczają się do Newtonowskiej metody poznania, udowadniają że to co wydawało się nie zmienne, niemożliwe do naprawienia, coś na co nie mamy wpływu, można odmienić!

Dzisiejsza nauka spełniła marzenia na temat, uzdrawiania umysłem lub inaczej nazywając, wskazuje drogę do zdrowego myślenia, które ma w pełni udokumentowane podłoże naukowe... Mowa tu o przedawnionej wiedzy która mieliśmy na temat zdrowia ludzkiego i DNA. Najnowsza biologia odkrywa że DNA nie ma kluczowego wpływu na nasze choroby i stan zdrowia, jak dotychczas myśleliśmy na temat uwarunkowań genetycznych. Czym ów materiał genetyczny jest w najnowszych odkryciach biologii, wyjaśnia dokładnie film, który chciałem tu krótko omówić i zachęcić do obejrzenia...

Odkrycia Bruce'a Liptona, odkrywają przewagę umysłu nad materią,poprzez różne dowody naukowe typu - "Komórka ludzka potrafi przeżyć, co ważniejsze rozwijać się bez udziału DNA , często komórka w odseparowanym, neutralnym środowisku rozwija się lepiej niż w swoim naturalnym środowisku - organizmie ludzkim, co ukazuje szerzej przebadany w filmie aspekt, tego w jaki sposób umysł programuje te komórki do rozwoju lub nie" lub kolejny "Osobowość shizofreniczna, posiadająca kilka osobowości, żadna nie wiedziała o istnieniu drugiej, podczas badań lekarskich, okazało się że, każdy typ osobowości, jako nie zależna osobowość, posiadając jedno ciało, cierpiała na różne choroby... np. osobowość 1 cierpiała na arytmie serca, osobowość 2 miała klaustrofobie, osobowość 3 chorowała na nadciśnienie..." kolejny dowód na to że rozwijanie swojej osobowości popłaca, nawet w zdrowiu. Jak widać, same ciekawostki, tajemnicy istnienia życia oraz funkcjonowania organizmu. Film wyjaśnia co myśleć, a co nie by być zdrowym. Więcej bardziej szczegółowych informacji, zawarte w wykładzie pana Liptona. Nic tylko zaparzyć herbatę i przystąpić do lektury naukowej ;) Polecam.

1 komentarz:

 1. Ja ze swojej strony polecam również kilka artykułów dra Liptona, które przetłumaczyłem kilka lat temu:

  http://www.paranormalium.pl/nowa-biologia-madrosc-twoich-komorek-jak-twoja-wia,702,40,artykul.html
  http://www.paranormalium.pl/nowa-biologia-odkrywajac-biologie-wiary,730,40,artykul.html
  http://www.paranormalium.pl/nowa-biologia-umysl-ponad-genami,716,40,artykul.html

  I jeszcze wywiad z drem Liptonem przetłumaczony przez mojego znajomego:
  http://www.paranormalium.pl/umysl-rozwoj-i-materia,786,40,artykul.html

  Pozdrawiam!
  Marek

  OdpowiedzUsuń