niedziela, 27 października 2013

MULUC – TRECENA KSIĘŻYCA – Siła Przebudzenia 26.10.13 - 08.11.13


TERAZ jest najlepszy CZAS, aby odkryć sens życia.Trecena Księżyca oddziałuje na Twoja pamięć i pomaga ci uwolnić się spod panowania Ego


Po ostatniej dość znacznej aktywności ,Słońce podbiło stawkę puli transformacji pola świadomości zbiorowej o 4 kolejne i dość silne eksplozje.Cząsteczki plazmy dotarły do magnetosfery ziemskiej dziś o świcie.
Jest to bardzo silny impuls wprowadzający nas do energii MULUC który rozpoczyna z impetem Trecenę wybudzania świadomości z uśpienia.
Trecena Księżyca otwiera korowód fal w piątym Zamku CZASU. Zielony Zamek można przyrównać do wielkiego skarbca, w którym przechowywane są klejnoty ziemskiej świadomości. Skarby te wciąż czekają na tych, którzy zechcą je właściwie spożytkować. Przed 2000 lat nasz drogi przyjaciel Jezus Chrystus pozwolił nam rzucić okiem na oczekujące nas dary w Domu Ojca.
Czy ON był inny niż my? Czy ON był Bogiem, który chciał nam tylko pokazać, jakimi jesteśmy robakami, czy też chodziło Mu o coś więcej? A może ON był tym, który chciał nam uświadomić, kim naprawdę jesteśmy?
Pełny planetarny spichlerz wciąż czeka na opróżnienie przez świadome swej roli istoty ziemskie. Nasz świat powoli wyczerpuje swoje trójwymiarowe zasoby. Właśnie teraz – w sposób niezwykle manifestacyjny – zaczynają pękać iluzoryczne, mydlane bańki Iluzji Starego Czasu. Wcześniej czy później będziemy musieli to dostrzec. Wcześniej czy później będziemy musieli zrewidować nasze błędnie ukształtowane przekonania przez autorytety.Doświadczenia zdobyte w Trecenie Księżyca są kluczem do rozwiązania wielu problemów. Tecena Muluc jest upoważniona do tego, aby uaktywnić pole twojej pra pamięci. Uwidoczni się tutaj twoja prawdziwa tożsamość oraz każde zboczenie z kursu, jakie zdarzyło się na indywidualnej drodze życia. Tak już się dzieje (choć to paradoksalne), że my, ludzie, uczymy się lepiej i szybciej, kiedy odczuwamy ból. Szczęście jest dla nas zbyt ulotne. Stąd na ewentualne bolesne cięcia i niespodziewane zrządzenia losu powinieneś spojrzeć bardzo trzeźwo – bez wartościowania ludzi i zjawisk.

Trzy pozycje w Trecene Muluczasilane są Energią portali galaktycznych: Biały Pies 2. Niebieska Małpa 3 i Białe Zwierciadło 10. W tych dniach uważnie obserwuj osobiste wrażenia na wszystkich płaszczyznach Bytu – mentalnej, emocjonalnej, fizycznej. Oprócz tego przyjrzyj się dokładnie wszystkim kontaktom zewnętrznym oraz przebiegowi spotkań

Trecena Muluc powiązana jest z DHARMĄ, co oznacza, że niesie ze sobą informacje z przyszłości i zna cel twojej inkarnacji. Jej ziemscy stróże wciąż znajdują się w pogotowiu na wypadek, gdybyś zbłądził z drogi lub zapuścił się za daleko. Odkryj więc, dlaczego tu jesteś i czego właściwie szukasz? Nie pozwól okupować się "autorytetom" Starego Czasu. Miej odwagę przypomnieć sobie o swoim prawdziwym JA. Powodzenia!

zródło: Link

INTERPRETACJA INDYWIDUALNEGO KINU URODZENIOWEGO - TRANSFORMACJA ŚWIADOMOŚCI

zródło:Link

1 komentarz:

  1. Witam. Czy mogłaby Pani napisać coś więcej o aniołach, nefilach?

    OdpowiedzUsuń