poniedziałek, 2 grudnia 2013

BIOREZONATOR "Nunczako" - Jana Taratajcio

 

W zapperach, nie tylko Nunczako, jest prosty układ elektroniczny generujący falę sinusoidalną lub prostokątną. Sinusoidalna w przypadku zapperów eliminujących jeden rodzaj pasożyta, pracujących na jednej częstotliwości. Jan Taratajcio nie bawi się w ogóle w robienie takich zapperów, gdyż należało by najpierw ustalić jaki pasożyt żeruje w ciele człowieka. Jeśłi jest to bakteria w moczu, to nie jest problem z ustaleniem, ale jeśli jest to przywra we krwi (bardzo częsta) lub jaja tasiemca bąblowatego w mózgu (powodują m.in. padaczkę) to już trudniej. W pewnych przypadkach ustalenie pasożyta jest w ogóle niemożliwe bez sekcji zwłok, a przecież chodzi nam o ratowanie zdrowia, a nie badania umarlaków.Dlatego też Jan Taratajcio wybrał generator fali prostokątnej, któa poprzez harmoniczne eliminuje większość drobnoustrojów. Nunczako 1-pasmowy emituje jedną częstotliwość ok. 30kHz, która jak zbadała dr Huldy Clark, jest optymalną, gdyż zakres harmonicznych sięga tak szeroko, że obejmuje niemalże wszystkie pasożyty. Co mozę być problemem to amplituda – szerokie pasmo oznacza mniejszą amplitudę, potrzebne jest więc dłuższe stosowanie. Dlatego zalecane jest 7 minut powtarzane 3 razy co 20-30 minut by wykonać jedną sesję. Jan Taratajcio usprawnił ten model, dzieląc pasmo na 3 podzakresy, przez co wystarczy ok 2 minut w każdym zakresie by eliminować kolejno: bakterie i wirusy, pleśnie i grzyby oraz robaki i inne większe pasożyty.

26 komentarzy:

 1. Ten cały zapper "Nunczako" autorstwa Jana Taratajcio jest jedną wielką farsą!!!
  Żeby potwierdzić zaprezentowaną tezę, polecam przeczytać następujące artykuły:

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/21/czy-admini-monitor-polski-pl-naciagaja-czytelnikow-tym-powinny-sie-zajac-odpowiednie-instytucje/
  http://kefir2010.wordpress.com/2013/09/20/pytania-o-zappery-czy-powoduja-uszkodzenie-krwinek/
  http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/23/monitor-polski-i-spolka-sprzedaz-zapperow-nunczako-dalsze-kontrowersje-i-fakty/
  http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/30/beka-z-oszolomow-26-30-sierpnia-2013/
  http://kefir2010.wordpress.com/2013/10/15/dezinformacje-marka-podleckiego-aka-monitor-polski-zdemaskowane/
  http://kefir2010.wordpress.com/2014/02/13/komu-jest-potrzebne-serce-gai-tajemnicze-knowania-satanistycznych-sekt-w-polsce/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obudź się człowieku , to działa !!!!

   Usuń
  2. Pewnie że działa mam ten zapper i przy grypie czy zatruciu kilka sesji i wszystko mija jak ręka odjal!!! Obudzcie się ludzie i zacznijcie wierzyć w inne metody leczenia bo medycyna kłamie !!!

   Usuń
 2. Proponuję najpierw poznać osobą, która piszę tego bloga i te głupoty na nim.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy wierzysz we wszystko, co ktoś pisze na temat cudowności danego urządzenia? Nie zdajesz sobie sprawy, że w grę wchodzi ludzkie życie i zdrowie. Niestety, ale wielu ludzi żeruje na cudzym nieszczęściu. Chorzy łapią się wszystkiego, żeby wyzdrowieć, więc taką okazję wykorzystują ci, którzy po prostu chcą zarobić.
  Przede wszystkim to nie jest opinia tylko jednej osoby. Najpierw przeczytaj wszystkie artykuły i komentarze, a potem dyskutuj.

  OdpowiedzUsuń
 4. Używam zapperów, wiem z własnego doświadczenia, że pomagają. Nie wierze we wszystko bezpodstawnie, znam osobę, która stworzyła właśnie te biorezonatory. Ludziom zawsze będzie coś nie pasować, a szczególnie rządowi, czy też władzą wyższym, ponieważ oni nie chcą aby ludzie byli zdrowi i odchodzili od leków. Polecam obejrzeć http://www.youtube.com/watch?v=Tlb7b3-xzbw

  OdpowiedzUsuń
 5. Od dziecka interesuje się ezoteryką, medycyną niekonwencjonalną i jak to większość ludzi nazywa tzw. "teoriami spiskowymi". Czytając teksty na tematy wcześniej wymienione, trzeba oczywiście umieć oddzielić ziarno od plew.
  Z tego powodu jest to jasne, że jestem przeciwnikiem szczepionek, szkodliwych leków i substancji dodawanych do nich i do pożywienia oraz wody, które konsumujemy, a także zanieczyszczania powietrza, które codziennie wdychamy.
  Absolutnie jestem za tym, aby odejść od pożywienia, środków czystości i higieny oraz kosmetyków zawierających chemiczne substancje szkodliwe dla naszego zdrowia i stosować produkty jak najmniej przetworzone. Oczywiście stosuje się do tego, co napisałem powyżej.
  Wychowałem się w takiej właśnie rodzinie, która także żyje w zgodzie z natura i popiera medycynę naturalną, krytykując przy tym ciemną stronę medycyny konwencjonalnej.
  Najważniejsze, że dzięki temu potrafię dostrzec jakie zakłamanie panuje na tym świecie.
  W 100% zgadzam się z twoją opinią, że rządy (i korporacje) nie chcą, aby ludzie byli zdrowi. To przecież nie byłoby w ich interesie. Najlepiej otumanić i nafaszerować społeczeństwo szkodliwymi substancjami dodawanymi do pokarmu, wody, kosmetyków, środków czystości i higieny oraz powietrza, żeby chorowało oraz było z pokolenia na pokolenie coraz słabsze (popatrz się na dzisiejszą młodzież wychowaną na przetworzonych produktach).
  To jest dowód na to, że jestem człowiekiem, który chce jak najlepiej dla ludzkości, potępiając przy tym rządy i korporacje zarabiające duże pieniądze na braku świadomości ludzi.
  Z natury jestem antyglobalistą i buntownikiem, ponadto nie mam żadnych autorytetów.
  Wracając do zappera nunczako, te dwie miedziane rurki z baterią połączone kabelkiem nie przekonują mnie do tego "cudownego" urządzenia.

  Podkreślam:

  TO NIE JEST TYLKO MAJA OPINIA!!! Wiele ludzi, którzy preferują medycynę alternatywną także wyraża tę samą opinię.

  Niestety, ale z uwagi na to, że znasz konstruktora tego "wynalazku wszech czasów", ten fakt może zaważyć na twojej opinii i sprawić, że być może jest subiektywna.
  Klawiatura wszystko przyjmie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Część druga...

  Ponadto, czy to urządzenie ma jakieś atesty, bo z tego co mi wiadomo nie ma ich.
  Jeśli piszesz, że na tobie to działa, skąd wiesz jakie są skutki uboczne w przeciągu kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat?

  Odnotowałem dziwny fakt, że konstuktor w artykule http://www.monitor-polski.pl/zapper-elektroniczny-antybiotyk/comment-page-1/ podał, ze skonstruowanie zappera jego konstrukcji wynosi niecałe 60 zł, więc dlaczego cena jest 400% wyższa? Czyżby z uwagi na dodatkowych wspólników, których jest bodajże czterech? Ponadto czytałem na forum http://www.paranormalne.pl/topic/2779-zapper-krzeslo-elektryczne-dla-chorob/, że można taki poprawnie działający układ zbudować za około 30 zł. Podałem to tak dla ciekawostki.

  Podobno jesteś dzieckiem indygo, które jak podaje definicja, potrafi wyczuć kłamstwo na kilometr, a nie wykryłaś swoim detektorem kłamstw, że tutaj chodzi tylko i wyłącznie o żerowanie na cudzym nieszczęściu? Chorzy ludzie łapią się wszystkiego, aby wrócić do zdrowia. Niestety istnieje wiele ludzi wykorzystujących tę słabość. Jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze. Popierając takich ludzi daje się argumenty przeciwko medycynie niekonwencjonalnej wielkim koncernom farmaceutycznym i opinii publicznej, że jest nieskuteczna, i że na tym polu działa wiele ludzi obiecujących "złote góry". To jest bardzo smutne, ale po prostu, to jest niemoralne i nieetyczne.
  TO NIE SĄ ŻARTY TUTAJ CHODZI O LUDZKIE ZDROWIE I ŻYCIE!!!
  Nie wolno po prostu od tak sobie z nim igrać! Na tym polu trzeba być odpowiedzialnym, ponieważ życie KAŻDEJ ISTOTY jest bardzo ważne!

  OdpowiedzUsuń
 7. Część trzecia...

  P.S. Nie jestem osobą łatwowierną, żeby wierzyć takiemu człowiekowi, który zmienia tezy źródła mocy odnośnie działania tego urządzenia.
  Najpierw opisuje jego działanie ze strony technicznej, a później utrzymuje, że jego urządzenie funkcjonuje na bliżej nieokreślonej tajemnej mocy. Jako dowód wstawiam linka z filmikiem, w którym Taratajcio pojechał do egzorcystki, bioenergoterapeutki, Irmy, żeby (o dziwo) dowiedzieć się skąd jego "wynalazek" czerpie energię, bo chyba to dla niego istne kuriozum! Obejrzyj to koniecznie! http://vimeo.com/75529744
  W tym całym ambarasie, najlepsze jest to, że egzorcystka miesza w ten cały proceder samego Jezusa (Chrystusa) i Maryję, także aniołów! Ponadto, sam konstruktor po usłyszeniu skąd niby jego urządzenie czerpie energię, dodaje, iż pewno dlatego, bo jest wybity na nim znak litery K w środku U. W pakiecie konsument oprócz życiodajnej, uzdrawiającej energii (raczej częstotliwości), dostaje cytuje: "dawać połączenie z drugą stroną". Niewiarygodne, po prostu niewiarygodne! Wszystko wskazuje na to, że zappery nunczako posiadające tajemniczą energię, leczą ludzi z wszelkich chorób i zapewniają nieśmiertelność! To się po prostu nadaje na Nagrodę Nobla!!! Istne odkrycie wszech czasów!!!


  Czyż nie przyznasz mi racji, że jest to niedorzeczne?
  Wytłumacz mi dlaczego później Taratajcio uważał, że jego "cudo" leczy dzięki tajemniczej energii, a nie mówił o tym na początku? Czyżby to było odkrycie egzorcystki?! Co to ma w końcu być?!

  Istnieją inne naturalne metody terapii, np. polegające na stosowaniu naturalnych składników pochodzących od Matki Natury albo bioenergoterapia. Sprawą oczywistą jest, że nie każda terapia działa tak samo na danego człowieka. Na jednego zadziała jedna metoda leczenia, a na drugiego inna. Ponadto w każdym zakątku świata można znaleźć odpowiednie rośliny, które leczą tę samą chorobę. Chociaż każda jest inna, to co mają wspólnego są ich właściwości, które leczą z danej choroby. Wcale nie potrzeba zappera nunczako do wyleczenia się z wszelkich chorób. Dawniej (jeszcze przed tak gwałtownym rozwojem medycyny konwencjonalnej) tego typu wynalazek nie istniał i ludzie dawali sobie radę. Wystarczy zwrócić się do Matki Natury. Naturalne jest wówczas, żeby skorzystać z porady lekarza, w tym przypadku, popierającego medycynę alternatywną, który jest świadomy prawdy o przemyśle farmaceutycznym.

  Przeczytaj artykuły i komentarze, których linki zostały podane w pierwszym komentarzu, a dopiero później zabieraj głos w tej sprawie. Trzeba wysłuchać obu stron. Ja to już zrobiłem. Teraz twoja kolej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli te "dwie miedziane rurki" nie przekonują Cię w ogóle, to rozumiem. Tak, są negatywne opinie o zapperach, Jenak jest także wiele pozytywnych opinii. Są dowody na to, że zappery pomogły wielu ludziom i pomagają dalej. Oczywiście nie mam zamiaru przekonywać Cię do tych "miedzianych rurek", to Twoje zdanie i jak najbardziej je szanuję.

  Pozdrawiam serdecznie.
  Rhiamon

  OdpowiedzUsuń
 9. Po pierwsze, nie odpowiedziałaś mi na zadane pytania, a po drugie skąd wiesz czy te opinie faktycznie napisał ktoś, komu to pomogło. Każdy może coś takiego napisać, tak działa marketing. Jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze. Wszystko się robi, żeby je zarobić, więc nigdy nie wiadomo, kto pisze tego typu komentarze, więc nie wierz we wszystko, co ktoś napisze. Poza tym wspomniana wyżej czytelniczka oddała zakupiony zapper do ekspertyzy, która wykazała, że jego parametry techniczne nie są zgodne z tymi podanymi na blogu Monitor-Polski.

  Dlaczego nie odpowiedziałaś na powyższe pytania? Czyżby były niewygodne?

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdzie przeczytałaś te pozytywne opinie? Czyżby na blogu Monitor-Polski? Promowanie tego produktu (poprzez pisanie przez nich artykułów i z bardzo dużym, ale to bardzo dużym prawdopodobieństwem także i komentarzy) leży w ich interesie, dzięki temu zarabiają na tym pieniądze. To jest oczywiste, że nie będą go potępiać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Polecam film o W.REICHU I ORGONIE https://www.youtube.com/watch?v=RAJeRfAxcjs A TAKZE https://www.youtube.com/watch?v=DHyeS94J7EA

  OdpowiedzUsuń
 12. ZAMIAST GADAC ROBCIE ORGONITY TO ZOBACZYCIE ILE KASY KOSZTUJE ZROBIENIE CZEGOKOLWIEK
  https://www.youtube.com/watch?v=BhOyp8l67IQ

  OdpowiedzUsuń

 13. Nie zauważyłam części drugiej i trzeciej. Po pierwsze Pan Kefir boi się prawdy, kiedy „ktoś” napisał mu prawdę, on zamiast coś dodać, konwersować dalej, zablokował tą osobę. Po drugie magiczne cyfry czy też znaki, których Pan Kefir tak zawzięcie szuka, to znak logo producenta. Kolejna rzecz, to ze Pan Janek zgadza sie z rzeczami w książce Hiperfizyka nie znaczy, że zna się osobiście z autorami o których Pan Kefir tak piszę w swoich wpisach. Zapper nie leczy tylko zabija pasożyty, bakterie, wirusy przez co organizm wraca do zdrowia ! – ale tego Pan „Kefir” już nie doczytał. Może zdjęcie profilu na blogu Pana Kefira to tez zabobon, bo to magiczna runa zła ? Pan Kefir szarga opinie ludzi którzy coś robią dla ludzkości w przeciwieństwie do niego. Pan Kefir jest anonimowy, nawet nie raczy ujawnić swojej twarzy, nie wiadomo z jakiej „dziupli” pisze te swoje oszczerstwa i kradnie czyjeś prace. Takie „przebudzone” teksty pisze Pan Kefir a z drugiej strony robi cyrk…
  Nie mam zamiaru dalej konwersować w tej sprawie, gdyż i tak masz swoje własne zdanie i nie będę namawiać Cie do jego zmiany :)
  Wyczuwam co jest dobre, a co złe. Wysłuchałam obu stron, choć tak się składa, że nie musiałam tego robić... Każdy robi to co uważa za słuszne, każdy ma wolną wole i zrobi to co mu się żywnie podoba. Nie pasują Ci zppery, nie przekonują Cię te „dwie miedziane rurki”? W porządku
  Pozdrawiam serdecznie
  Rhiamon

  OdpowiedzUsuń
 14. Badaniem energii orgonu zajmował się jako pierwszy psychoanalityk i badacz, W. Reich. Jak pisał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury... Kosmiczna energia orgonalna wypełnia wszechświat... i... jest spontanicznie pulsującą, wolną od masy energią..."


  Urządzenia produkowane z zastosowaniem energii orgonu mają zdolność ogniskowania pozytywnej energii życiowej i rozpraszania obszarów trujących energii, czyli DOR-ów (Deadly Orgone Energy – Śmiertelne Promieniowanie Orgonowe).
  Orgonity - są to urządzenia podobne w idei do akumulatorów orgonu, które budował W. Reich - różnią się właściwie tylko jednym elementem: kryształem.
  Kryształ górski (kwarc oraz inne minerały) modyfikują działanie orgonitu w ten sposób, że urządzenia ZAWSZE wypromieniowuje Pozytywny Orgon (POR), nawet jeśli znajduje się w obrębie działania negatywnych czynników. Kryształy wewnątrz urządzenia powoduje transformację negatywnej energii DOR na pozytywną POR, dzięki czemu orgonit zawsze działa korzystnie dla organizmów żywych.

  Orgonit ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach społecznych wszelkiego rodzaju. Ważne dla rodziców - jeśli wasze dziecko miewa koszmary nocne - zastosowanie orgonitu (należy umieścić pod łóżeczkiem) powinno je całkowicie wyeliminować!

  Urządzenia orgonitowe zawsze działają - nawet, jeśli myślisz, że jest inaczej :)
  Metody potwierdzania istnienia orgonu i sposoby pomiarów, badania itp - WIĘCEJ INFORMACJI


  Fragmenty tekstów ze strony www.vismaya-maitreya.pl
  http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-instrukcje-wykonania-t3846.html?sid=048e784bf10c4a6098e88104154f4094

  OdpowiedzUsuń
 15. Zobacz, co pisze Pani Wiesława, właścicielka strony www.vismaya-maitreya.pl, o ogniwach Orgonalnych W Reicha: "W. Reich nigdy nie twierdził, że orgonowe akumulatory wyleczą kogokolwiek czy cokolwiek." http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/23/monitor-polski-i-spolka-sprzedaz-zapperow-nunczako-dalsze-kontrowersje-i-fakty/#comment-60083. Poza tym ona sama jest stanowczą przeciwniczką zapperów nunczako.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie wystarczy logiczne myslenie w świecie gdzie słowo występuje przeciw słowu, aby wyłapać intencje należy przestawić sie na odczuwanie i pozostać neutralnym jako obserwator, wtedy przestaniemy chłonąć wszystko jak gąbka a prawdę odkryjemy w szczegółach... Kiedy nie oceniamy widzimy gdy robią to inni... Dlatego bardzo łatwo zdemaskować osoby neutralne i te działające na czyjąś niekorzyść... nieprawdaż ? Czy należy udowadniać za wszelką cenę swoją rację ? Gdy ktos nie musi po prostu tego nie robi.

  OdpowiedzUsuń
 17. "Dlatego bardzo łatwo zdemaskować osoby neutralne i te działające na czyjąś niekorzyść... nieprawdaż ? Czy należy udowadniać za wszelką cenę swoją rację ? Gdy ktoś nie musi po prostu tego nie robi."

  W pełni się z tobą zgadzam.

  Tylko jedna rzecz mnie zastanawia.
  Dlaczego Monitor Polski straszy ludzi inwazją wyimaginowanymi nano-maszynami, które niby atakują ludzki organizm, powielonymi z portalu o tematyce Science-Fiction. Nawet zdjęcie przekopiowali. http://wikifiction.blogspot.com/2012_07_01_archive.html
  Dlaczego konstruktor maszyny teraz utrzymuje, że jego urządzenie działa dzięki tajemniczej energii od istot z innego wymiaru? http://www.monitor-polski.pl/jesli-to-jest-prawda-to-wszystkich-nas-niedlugo-czeka-smierc/
  Czyż to nie jest dziwne? Wręcz podejrzane?

  Ja tylko przedstawiam fakty, nie mam zamiaru nikogo z was na siłę przekonywać. Czytelnik sam zdecyduje, komu uwierzyć.

  OdpowiedzUsuń
 18. Sprostowanie powyższego komentarza:

  "Dlaczego konstruktor maszyny teraz utrzymuje, że jego urządzenie działa dzięki tajemniczej energii od istot z innego wymiaru?" http://vimeo.com/75529744

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj "Anonimowy"
  Znasz "Power Tube" ? Jego dzialanie jest udowodnione naukowo ...Max Plank Instytut w Monachium...
  Zaczym cos napisze, to sie dokladnie informuje ... ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 20. Dla tych co sceptycznie odnoszą się do biorezonansu polecam biologiczne elektrody, które stymulują nasz organizm bez wprowadzania doń jakichkolwiek środków. Komunikują się z naszymi receptorami w terapeutycznej podczerwieni, która jest emitowana z bioelektrody pod wpływem ciepła naszego ciała. Działa to jak bezprzewodowa komunikacja z naszymi komórkami, tak jak działa na nas słońce przekazując informację o produkowaniu witaminy D. W bioelektrodzie znajdują się woda cukier aminokwasy i tlen ułożone w odpowiednie kryształy dzięki nanotechnologii (jednak może się ta nanotechnologia przydać do czegoś pozytywnego). Aktywuje ją ciepło naszego ciała. Technologia naturalnie podnosi naszą odporność a dla sceptyków terapii biorezonansowej jest dobrą alternatywą. Zapraszam na stronę http://nanoplastry.blogspot.com Gdyby ktoś miał pytania chętnie odpowiem manual.medique@wp.pl
  Nie wolno wylewać dziecka z kąpielą ale wiem, że przy natłoku różnych informacji czy dezinformacji obecnej w internecie można mieć w głowie mętlik. Ja w gabinecie ( jestem rehabilitantką i zajmuję się również szeroko pojętą profilaktyką zdrowia i układu ruchu) stosuję terapię rezonansową od kilku lat. Co prawda małe domowe zapperki... ok. Ludzie się nimi posługują i lepsze to niż nic. Lepszą rzeczą jest sprawdzenie co jest w organizmie a czego nie ma i tylko tym się zająć oraz podnosić swoją odporność. Mamy więcej czynników środowiskowych i emocjonalnych, które zaśmiecają nasz organizm i degenerują go a zbyt mało czynników wpływających pozytywnie na nasze zdrowie.... Efekt rozwoju cywilizacji i naszego pędu....
  Zapraszam na stronę : http:// zdrowiefizjoterapia.blogspot.com w razie pytań tam znajdą Państwo telefon kontaktowy.

  OdpowiedzUsuń
 21. Zakupilam zapper I bede teraz usmiercala swoje grzybki, Pan Jan Tarantajcio jest wiarygodny I uczciwy czlowiek. Takich ludzi trzeba promowac, a nie zgnoic jak Pan Panie Kefir to robisz na kazdym portalu piszac bzdury o zapperze, Kup I na sobie przetestuj a potem dziel sie swoim komentarzami . Nie jest drogi dostepny dla wszystkich tym samym dla Pana.

  OdpowiedzUsuń
 22. Ależ się nasiało tu troli internetowych, 3 kartki wypowiedzi promującej własne ego, i jedno zdanie na temat.
  Szkoda że wiedza o zasadzie działania urządzenia jest tak daleka od krytykujących, o stronie Kefira nie będę się wypowiadał, stek pomówień i bzdur otoczony prawdą i ważnymi informacjami, chociaż to pierwsze skutecznie mnie od tego manipulacyjnego bełkotu odizolowało.
  Urządzenie działa i działa skutecznie jako zasada działania, problem w rozwiązaniach szczegółowych.Różne bakterie i wirusy mają swoją częstotliwość/algorytm destrukcji, i wymagane jest szczegółowe dostrojenie, czego proste urządzonko nie jest w stanie zrobić, bo ustawione jest na jedną, najbardziej optymalną częstotliwość.Do max. skuteczności potrzebne szczegółowe badanie dotyczące ustalenia konkretnych parametrów przebiegu impulsów leczących.Możliwe że w grę mogą wchodzić czasem przebiegi modulowane. Stąd skuteczność urządzenia może być różna , przy różnych chorobach. Drugi element, to sposób oddziaływania - zniszczone z taką skutecznością bakterie/wirusy w niektórych przypadkach mogą wyzwolić duże ilości toksyn do organzmu, powodując duże problemy zdrowotne, często przemijające dosyć szybko, zależne od intensywności wypłukiwania toksyn z organizmu. Urządzenia typu nunczako czy proste zappery mają jeszcze jedną wade- przez działania ogólne (pasmo uniwersalne) powodują też destrukcję "przyjaznych " szczepów bakterii bez których człowiek nie mógłby żyć, stąd obligatoryjne picie dużych ilości płynów i uzupełnianie diety o "dobre" bakterie (jogurty, Kefiry :) , preparaty EM itp.). W najbliższym czasie postaram się przetestować działanie tego sposobu leczenia na chorobie Borelioza. Z opowiadań znam że to jedna z bardzo niewielu skutecznych i bez skutków ubocznych metod wyleczenia tej choroby. Znam opowieści osób, które poddały się leczeniu, i była to jedyna metoda przynosząca ulgę. klroman
  P.S. Mam w sumie możliwość skonstruowania takiego urządzenia we własnym zakresie w bardzo zaawansowanej technicznie wersji i trochę mnie ostatnie zdarzenia dopingują, aby się tym tematem zająć.Zobaczymy co wszechświat na to.. :)
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 23. proszę Państwa leczę seibie i moją 5 osobową rodzinę zaperem od 8 lat. Leczę znajomych itp z efektem 100 % zero skutków ubocznych. Wyzdrowieli ludzie, którzy zmagali się z chorobami przez całe życie. Ja zaświadczam, że działa.

  OdpowiedzUsuń
 24. Hej Kefir jak Ci nie odpowiada Janowy zapper kup sobie inny ..hehe ja chodziłam na leczenie bioprądami przy użyciu zappera,ze względu na to iż cudowni lekarze wprowadzili mnie w zamrożony bark!Bardzo mi pomogły te seanse,fakt że nie szarżowałam z ilością-płaciłam z własnej kieszeni!!!Właśnie zakupiłam zappera za 69zł ,żeby już nie latać do rehabilitantów tylko zaoszczędzić czas i pieniądze!Myślę ,że pytania musisz zadać Konstruktorowi osobiście!Powiem z doświadczenia że czułam energię i jak się zwiększało moc to aż szczypało -jak ugryzienie pszczoły!W każdym razie mnie pomogło!Pozdrawiam Optymistów!!!Margaret

  OdpowiedzUsuń