środa, 5 lutego 2014

Dziwny syntetyczny śnieg w USA dowodem na stosowanie geoinżynierii?


Od ponad tygodnia media wolnościowe w USA donoszą o dziwnych przypadkach opadów, które pozornie wyglądają jak śnieg, ale nim nie są, przynajmniej nie do końca. Sieć jest zalana filmami przedstawiającymi Amerykanów, którzy próbują podpalać śnieg i o dziwo zamiast topnieć osmala się.

Do obserwacji niezwykłych opadów nie doszło lokalnie, ale miało to miejsce w wielu stanach, między innymi w Georgii, Minnesocie, Michigan czy Kentucky. Ludzie podpalają śnieg i zamiast wody widać sadzę. Niektórzy twierdzą, że podczas palenia śniegu daje się wyczuć zapach plastiku.

Nikt tak naprawdę nie odniósł się dotychczas do tych incydentów, dlatego temat żyje swoim życiem a filmików na YouTube przybywa z każdym dniem. Trudno sobie wyobrazić, że jest to jakaś zorganizowana manipulacja, dlatego można przyjąć, że z nieba nad USA rzeczywiście spadał plastik. Jeśli cząstki te były odpowiednio małe, mogły robić za jądra kondensacji. Czy jest to zatem ostateczny dowód na stosowanie geoinżynierii? Jest to raczej poszlaka, ale zagadnienie niewątpliwie wymaga wyjaśnień.

źródło: LINK

4 komentarze:

 1. w polsce robią to samo te skurwiele ,kombinują geoinżynierią

  OdpowiedzUsuń
 2. cały czas na niebie rozpylają środki chemiczne ,tworząc zawiesinę w stratosferze , która to powoli opada na ziemię, zatruwając nie tylko powietrze ale całą glebę ,to znaczy wodę i żywność , to robota korporacji , ściślej mówiąc ludzi naszego rządu powiązanymi z ta hołotą korporacyjną ,a co dalej zawierają ciche układy za plecami społeczeństwa legalizujące GMO i całe masy środków toksycznych w postaci konserwantów , czy ktoś z tych idiotów zastanowił się do czego to prowadzi , mamy tego skutki , rozchorowanych ludzi którymi rządy wcale już się nie przejmują

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tym chemicznym śniegiem to nie jest problem tylko w stanach , ale również w europie ściślej i tu w Polsce , niestety trują nas wszystkich niewygodnych obywateli , czas by ludzie powiedzieli nie,,dość folgowania tym pasożytom , i powrócić do czystego środowiska , zakazując takich dotychczasowych działań zakulisowym cwaniakom , to jest nasze i naszych dzieci być albo nie być .

  OdpowiedzUsuń
 4. To ciekawe, o tych opadach sztucznego śniegu nie słyszałam, ale wiem że chemiczne smugi zawierają włókna, w których są bardzo niebezpieczne bakterie, oprócz tego zawierają sporo metali ciężkich
  LL

  OdpowiedzUsuń