poniedziałek, 17 marca 2014

Opisy kosmicznych cywilizacji i ras:
Szaraki, czyli  XeropaPochodzą z gwiazdozbioru Zeta Reticuli. Gwiazdozbiór ten jest w dalszym ciągu zamieszkiwany przez grupę cywilizacyjną. Jednak ta szczególna rasa jest wytworem innej cywilizacji, pełnili funkcję bio – robotów. Mieli służyć swoim stwórcom do wykonywania badań, eksperymentów itd. Na nich samych również były dokonywane. Pełnili funkcję niejako niewolników.Jednak podczas starcia grupy cywilizacyjnej Zeta Reticuli z Cywilizacją pochodzenia jaszczurzego, udało im się zbiec.

Nie posiadali jednak wystarczających zasobów by móc znacząco się oddalić. Potrzebowali cichego, spokojnego miejsca by się osiedlić. Ich ciała były wytrzymałe, więc mogli przebywać jakiś czas w skrajnych warunkach. Niestety powoli następowała degradacja genetyczna. Kiedy trafili do naszego układu słonecznego było ich ok1,3 miliona osobników w tej chwili jest ich około 750 tysięcy.

Na początku próbowali osiedlać takie planety jak Saturn, później Mars. Jednakże Mars jest połowicznie martwą planetą. Nie ma dostatecznej ilości drugiej gęstości by mogli tam się zacząć rozwijać. W tamtym okresie często odwiedzali ziemię, poszukiwali nowych materiałów genetycznych. Niejednokrotnie byli składani w ofierze jaszczurzym bogom przez ludzi.

Posiadają swoje Egregory, niestety ich ścieżka ewolucyjna zaczęła się rozpadać, inne istoty nie wcielały się to też nie mogli nabierać nowych treści.

W latach 40 szarzy nawiązali oficjalny kontakt z ziemską cywilizacją. Zawarli pakt miedzy sobą. Pakt ten dotyczył miedzy innymi możliwości korzystania z ziemskiego materiału genetycznego do swoich badań nad hybrydą, która miała im umożliwić przybywanie na ziemi. W tej chwili mogą przebywać od 40 minut do 3 godzin. W zamian za technologię. Niestety żadna ze stron nie dotrzymała warunków paktu, więc ten został rozwiązany. Doszło kilkakrotnie do starcia zbrojnego miedzy Ziemią a nimi. Szarzy nie mogąc w dalszym ciągu przebywać na ziemi, zajęli i dostosowali Księżyc. W obecnym czasie posiadają też kilka niedużych baz na Marsie.

Ponieważ inne cywilizacje nie chciały nawiązywać z nimi kontaktów, dysponują przestarzałą technologią...
 

Natura i wygląd:

 Są inteligentni, konsekwentni, obowiązkowi, zdecydowani, maja sposób myślenia wielowątkowy, jednak mają problemy z myśleniem abstrakcyjnym. Ponieważ zostali stworzeni, jako roboty nie potrzebowali tej umiejętności.

Ich funkcjonalność myślenia polega na dopasowywaniu całych pakietów danych do sytuacji. Niestety słaba umiejętność abstrakcyjnego myślenia pozbawia ich swoistej głębi – co z kolei uniemożliwia rozwój duchowy, jako taki. Między innymi badają ludzi pod tym kątem, obserwują nasz sposób myślenia, nasz sposób reagowania, emocje itd. aby ewentualnie je skopiować. Dlatego tak często implanty są umiejscawiane w mózgu, w prawej półkuli. W czasie porwania odczytują wspomnienia, emocje, kontaktują się telepatycznie z osobą porwaną, przeszukują jej umysł w celu pozyskiwania informacji. Ich ciała pokryte są kombinezonem z hełmem, który dość często jest brany za ich głowę. Są bardzo mało odporni na ziemskie grzyby i bakterie. Ciała są zbudowane z substancji przypominającej czarną, twardą galaretę. Pokryte szorstką, szarawą, cienką skórą. W brzuchu posiadają 2 organy.

 Przez wiele lat wyspecjalizowali się w technologii umożliwiającej branie ludzi i innych ziemskich istot. Grupa pochodzenia jaszczurzego, która do niedawna sprawowała kontrolę nad naszą cywlizacją, często korzystałą z ich metod. A także poprzez nich prowadziła własne badania.

Rasy :

Jest pięć odmian. Dzielą się stopniem zaawansowania genetycznego. W ich wypadku chodzi o możliwości i akceptację mutacji wewnątrz DNA. Początkowo była jedna rasa, jednakże bardzo szybki postęp umysłowy,który nastąpił jeszcze na Zeta Reticuli, spowodował wyodrębnianie się pewnych cech co w konsekwencji dało 4 inne rasy.

Różnice rasowe:

Rasa pierwsza – najniższy stopień zaawansowania umysłowego : wzrost ok 130 cm, bardzo jasna karnacja o odcieniu szarym, ogromne czarne oczy, nie proporcjonalnie duża głowa, długie, chude ręce z długimi 4 palcami. Jest to rasa o największej liczebności. Silni i wytrzymali. Pracują głównie w nocy i prawie w każdych warunkach. Ta rasa zajmuje się pomiarami, badaniami, pobieranie próbek itd. Rasa druga – trudna do zaobserwowania, bo zajmują się wyłącznie obsługą pojazdów, pilotażem, prowadzą pomiary wyłącznie z góry. Postury ludzkiej, o nieco mniejszych oczach, i wzdętym brzuchu. Rasa trzecia – to rodzaj “przedstawicieli handlowych”. Szukają nowych rynków zbytu dla swych odkryć i badań. Rasa czwarta – to budowniczy, zajmują się budowaniem tuneli i baz podziemnych. Głównie na Księżycu.   Rasa piąta – najważniejsza: Najwyżsi.

Ta rasa jest prawie wymarła. Zostało kilka osobników. Bardzo dbają o swoje ciała bo nie będą w stanie wcielić się w inne. Są wysocy, maja trójkątną głowę, i głęboko osadzone czarne oczy.  To władcy lub zarządcy cywilizacyjni. Rzadko biorą udział w zorganizowanych akcjach. Kontaktują się tylko z nielicznymi.

Pojazdy:

 Na jednym pojeździe znajduje się od 12 do 30 istot. W zależności od wielkości pojazdu i jego funkcji. Posiadają pojazdy wywiadowcze i transportujące. Większość jest wyposażona w broń, a także w Orby które programują do stabilizacji i czyszczenia przestrzeni, też do podsłuchów i obserwacji.

*******************************************************************************

Plejadianie


 
Jest to cywilizacja Nerodytów, składająca się z unii z 3 grup. Ta unia powstała dawno temu, wiec dziś traktuje się ich jako całość. Zamieszkują 3 i 4 gęstość. Są zwartą i zgodną cywilizacją, w klasyfikacji wiekowej należą do wysokiego rozwoju cywilizacyjnego. Rozróżnia się u nich 3 gatunki. Dwie z nich są bardzo siebie podobne, a tarcia nieco odbiega. W toku ewolucji wyekstrahowali kilka cech ułatwiających nie inwazyjne rozmnażanie, żywienie itd. 

Wyjątkowy nacisk kładą na rozwój duchowy, wykwalifikowali się w podróżach, w zdobywaniu nowej wiedzy, obserwacji i pomocy innym cywilizacjom. Nie jest im także obojętna krzywda innych wobec czego są również uzbrojeni i przygotowani na ewentualne starcie.

Zamieszkują w sumie cały gwiazdozbiór Plejad. Ich Głowna siedzibą i kolebka ich cywilizacji jest ogromna planeta Erra. W tej chwili mieszkają na niej głównie istoty zarządzające, podstawowa forma ich gatunku oraz hybrydy. Erra ma 3 księżyce. Ne jednym z nich przebywa jednostka na kształt rządu.

Plejadianie są założycielami tak zwanej Federacji Światła. Słowo światło zostało tak przetłumaczone przez ludzi, chodzi o coś w stylu Federacji Informacyjnej (Światło to informacja), zarządzająca informacjami. Jest to główna i najlepiej funkcjonująca jednostka rządowa w naszym sektorze. W tej chwili na Federację składa się kilkanaście cywilizacji. Chętnie nawiązują kontakty z innymi wiec żyją w przyjacielskich stosunkach z Vega, grupa cywilizacji z 2 gwiazd z gwiazdozbioru raka, Arktus itd. Federacja jest swego rodzaju rządem ustawodawczym i wykonawczym w sektorze, musi się rozliczać z innymi sektorami i przed tak zwana rada galaktyczna ze swoich wyników.

Plejadianie mają bardzo rozwinięte ścieżki ewolucyjne. Mogą żyć od 700 lat do prawie 1000. jest to możliwe dzięki kontrolowaniu i odpowiednim używaniu ciał. Nie żyją w nich tak jak my, czyli cały czas. Posiadają 3 płcie.

Sytuacja polityczna:

Ponieważ jako cywilizacja mają oni dług wobec Ziemian jako Federacja jest ich obowiązkiem opieka nad nami. To też chętnie kontaktują się z wieloma Ziemianami. Od tysięcy lat byli cichymi obserwatorami, przez długi czas nie mogli mieć wpływu na to co się tu dzieje, od około 40 lat intensywnie pracują, przekazując informacje, badając, i zachęcając ludzi do rozwoju. Te informacje miały ludzi zachęcić, ale zaczęły żyć własnym życiem i powstał z tego taki trochę toksyczny „New Age”,  miedzy innymi oparty o ich nauki.

Natura:

Posiadają tak jak wszyscy swoje treści i programy. Niektóre z nich są przesadnie podkręcone, aby łatwiej i skuteczniej mogli wykonywać swoją prace. Czy np. chęć pomocy, nadgorliwość i pogoń za niedoścignionymi ideałami. W życiu kierują się do przesady wartościami rdzenia, są bardzo konsekwentni i wytrwali w swoich postanowieniach. Na tej podstawie należy uważać na ta ich nadgorliwość. Mają szeroką wiedze duchową, dotyczącą rozwoju, technologii, genetyki, podróżowania itd. Plejadianin posiada swój własny indywidualny umysł a także umysł wspólny. Jest to twór na siatkach świadomości, co ułatwia im kontaktowanie się miedzy sobą. W zasadzie pełna wymiana informacji telepatycznie.

Wygląd:

Powstało wiele teorii na ten temat. Plejadianie rzeczywiście są piękni, posiadają w sobie tak zwana esencję piękna, czyli harmonię.

1 grupa cywilizacyjna Plejadian:  ma około 3 metrów wzrostu, rozbudowane szerokie ramiona i wąska talie, twarz podobną w budowie do ludzkiej, jednak maja małe nosy i duże głęboko osadzone perłowo-niebieskie oczy i wąskie usta. Plejadianki są nieco niższe, bardzo szczupłe o delikatnej budowie ciała, z wąskimi biodrami. Przeważnie włosy maja koloru od bardzo jasnego blond po ciemny brąz, są dość ciężkie i sztywne.

2 grupa: Naszego wzrostu, bardziej podobni do ludzi. O ciemniejszej karnacji, bardzo niebieskich oczach. Zajmują się podobnymi sprawami co pierwsza grupa, pracują razem.

3 grupa: Niscy, posiadają dużo włosów na całym ciele, mało o nich wiem. Zajmują się technologiami wydobywczymi i przetwórstwem różnego typu.

Rozwijają się kulturowo, mają swoja sztukę, architekturę, muzykę. Lubią śpiewać. Żyją w domach osadzonych wysoko nad ziemia, bądź z kolei wkopanych w ziemie, dbają o swoją roślinność i zwierzęta, których posiadają na Errze, jak i na innych planetach całkiem sporo. Plejadianie  produkują cos na kształt mięsa, mieszankę protein. Nie zabijają więc innych istot. Nie odżywiają się niczym pochodzenia zwierzęcego. Raczej odżywiają się 2 gęstością niemniej jednak lubią jeść.

 
Poruszają się kilkoma modelami statków. Najczęściej spotykanym jest srebrny dysk. Rzadko latają sami, więc często widać 2 lub 3 srebrno-złote dyski. Jeżeli poruszają się dziwnie przeważnie łatają dziury na siatkach strukturalnych Ziemi i nie tylko. Inne statki przebywają wysoko nad ziemią. Bardzo duże statki matki, często nie widoczne, chyba że Słońce akurat je oświetla z którejś strony.
********************************************************************************

Turrakka Eksitalis – Starożytni, Pierwsi, Wielcy, Nosiciele życia


(uwaga: wizualizacja przykładowa – ciężko znaleźć opis i obraz dla tak dalece zaawansowanej rasy)

To najstarsza, bo pierwsza cywilizacja w naszej galaktyce. Prawdopodobnie wszyscy jesteśmy poniekąd ich potomkami. Oni rozpoczęli cykl życia. Są znani pod wieloma nazwami i często uznaje się ich za bogów.

Jest bardzo wiele odmian Turaków, dlatego trudno jednoznacznie określić ich wygląd. Niemniej jednak pierwotnym gatunkiem, który posiada 24 nici DNA, jest humanoid o wzroście od 5 do 7 metrów. O bardzo jasnej karnacji, która sprawia wrażenie świetlistej. Postać jest w połowie eteryczna, subtelna i delikatna. Głowa owalna, twarz z dużymi migdałowymi oczami, o diamentowej budowie. Ciała są bardzo wytrzymałe. Potrafią przetrwać skrajne warunki. Żyją bardzo długo, trudno jest przeliczyć na ziemski czas ich wiek.

Posiadają szereg umiejętności takich jak znikanie i pojawianie się w innym miejscu, przemienianie swojej postaci,  telepatię,, telekinezę itd. Mają możliwości pełnych wglądów  na tyle, na  ile poziom danej istoty na to pozwala.

Porozumiewają się miedzy sobą poprzez siatki świadomości. Również wzajemnie przesyłają informacje, poprzez utworzoną sieć komunikacyjną. Dzięki temu mają nieustanny wgląd we wszystkie swoje cywilizacje.

System cywilizacyjny:

Istnieje kilka wielkich cywilizacji, zajmujących wiele planet, zamieszkują zarówno trzecią gęstość, jak i czwartą. Niektóre zorganizowane grupy funkcjonują na piatej gętości. Różnią się miedzy sobą stopniem zaawansowania gatunkowego.

Można powiedzieć, że rządem ich jest tak zwana Wielka Rada Galaktyczna, której są założycielami. Mają w niej najwięcej do pwiedzenia.. W grupach rządzących zasiadają istoty wcielone z szóstej i siódmej gęstości.

 Posiadają kilkanaście jednostek samorządowych w swoich sektorach. Zajmują najwięcej sektorów w pobliżu centrum galaktyki. W miejscach tych jest największe zagęszczenie cywilizacyjne. Zamieszkują je głownie cywilizacje o bardzo wysokim stopniu rozwoju, współpracujące z Radą Galaktyczną.

 Każdy sektor, w tym nasz, posiada frakcję zarządzającą, w naszym przypadku to Federacja Światła, która jest zależna i podległa grupie samorządowej, która z kolei posiada władze nad kilkoma sektorami. Ten samorząd jest podległy Wielkiej Radzie Galaktycznej.

Nazywane jest to systemem hierarchii fraktalnej – czyli od najmniejszej jednostki władzy do największej. Wszystkich możliwości i funkcji tej cywilizacji prawdopodobnie nikt nie zna. Wiadomo, że zajmują się polityką galaktyczną oraz współpracą z innymi galaktykami.

Kontrolują naszą galaktykę, zajmują się rozwojem swoich cywilizacji, są nosicielami życia, czyli mają prawo zasiewać życie na planetach. A także dostosowywać planety do swoich potrzeb. Posiadają technologię, która umożliwia im wpływ na gwiazdy, planety i inne ciała niebieskie. Jeżeli uznają, że w danym rejonie ma powstać nowy gatunek stwarzają idealne środowisko dla niego.

Kontrolują prawo galaktyczne, rozpatrują konflikty zbrojne itd. Niemniej jednak wiadomo, że nie mają w zwyczaju się wtrącać, ani wpływać na innych. Zajmują głos jedynie poproszeni. Bardzo rzadko kontaktują się z młodymi cywilizacjami, między innymi, dlatego powstają takie formacje jak Federacja, dla której jest to obowiązek.

Jednak na naszej planecie kilkakrotnie byli, obserwowali nasz gatunek i wpływy innych na nas. Kojarzeni są dziś z mitycznymi bogami olbrzymami.

*******************************************************************

Kasjopejanie


                       

Kasjopejanie to bardzo stara Cywilizacja zamieszkująca gwiazdozbiór Kasjopei. Jest on znacznie większy od tego, którego my uznajemy za tak owy. Niejednokrotnie przybywali na Ziemię i brali czynny udział w naszym rozwoju zarówno gatunkowym jak i cywilizacyjnym. Na ziemi kojarzeni są z bogami, miedzy innymi ze starożytnego Egiptu, Grecji, Rzymu, Wysp wielkanocnych itd. Mieli wpływ na wiele starożytnych kultur.

Ponieważ współpracują z grupami cywilizacyjnymi z Oriona często są z nimi myleni. Również tak jak Orion należą do gatunków jaszczurowatych z tym, że ta rasa posiada zarówno cechy gadzie jak i ptasie. Jakiś czas temu w tej cywilizacji nastąpił rozłam.  Duża cześć Kasjopejan zwróciła się ku Orionowi i nawiązali układ. Mniejsza cześć wycofała się z tych kontaktów, i zaczęli poszukiwać pomocy u innych. Wybuchła wojna domowa. Mniejsza cześć Kajopejan zorientowała się że polityka Oriona im nie odpowiada. Chcieli się rozwijać na swoich warunkach, niestety Orion im pewne założenia narzucił. Co w konsekwencji skończyło się rozłamem. Nazywają to wydarzenie „ Oddaleniem”.

Ta grupa, która się oddaliła od Oriona w tej chwili zamieszkuje planety najbardziej odlegle od głównego gwiazdozbioru, poszukując nowych miejsc. Jest to cywilizacja zarówno trzeciogęstościowa jak i czwartogęstościowa. Zdecydowana większość cywlizacji została przy Orionie by mu służyć i pomagać. Nie wiadomo, jakie dokładnie układy panują między Kasjopeją a Orionem. Obydwie cywilizacje bardzo pilnują dostępu do swoich informacji. Dzielą się tylko tymi informacjami, które nie zaszkodzą ich interesom.

Układy miedzy nimi a innymi cywilizacjami w tej chwili są dość napięte, Kasjopejanie słynną z niesłowności a nawet z fałszu. Niestety są również dość bojowo nastawieni do innych, więc wiele cywilizacji unika z nimi kontaktu.

Natura:

Są dumni, napuszeni, maja zawyżone poczucie własnej wartości. Bez skrupułów manipulują innymi i nie widzą w tym nic nie stosownego. Są bardzo drobiazgowi, przywiązują ogromną wagę do szczegółów, przez co umyka im głębszy sens. Rozwijają świadomość, lecz ta pozbawiona jest głębi.

W kontach z nimi należy uważać na ich manipulacje. Uważają, że ich sposób myślenia jest jedyny właściwy. Dość często zmieniają zdanie. Mają bardzo rozwiniętą inteligencję operacyjna. Czyli bardzo szybko kojarzą abstrakcyjne fakty ze sobą. Jednak treści bazowe same ich blokują, mają potrzebę posiadania przywódcy.

Są bardzo przywiązani do swych tradycji. Ważne dla nich jest ich ciało, kondycja i wygląd. Lubią dbać o siebie i stroić. Niestety są egoistyczni i surowo oceniają innych Przywiązują dużą wagę do szczegółów i są perfekcjonistami.Dysponują ogromną wiedzą, szczególnie z zakresu historii naszego sektora. Ponieważ dość długo żyją i mają bardzo dobrą pamięć, z łatwością sobie radzą z faktami, które wydarzyły się np. 1000 lat temu. To też nieustannie poszukują różnych przedmiotów związanych z historią, które zostały rozsiane po sektorze w czasie wszelakich wojen.

Sami również tworzą i kreują różne przedmioty. Posiadają umiejętności z zakresu architektury. Żyją w niedużych grupach, każda posiada własny budynek i spory obszar do dyspozycji.

Wygląd:

Kasjopejanie dzielą się między sobą na gatunki i podgatunki. Wręcz nie raz są myleni z innymi cywilizacjami. Gatunków i odmian jest około 20, ponieważ jest to dość waleczna cywilizacja i swego czasu często atakowali innych, dlatego też wyspecjalizowali siwe w genetyce własnego gatunku, tak, aby móc tworzyć coraz silniejsze hybrydy. Pierwotny gatunek to humanoid o wzroście do 3 metrów o bardzo rozbudowanej klatce piersiowej, ciało przykryte czymś na kształt miękkich łusek, głowa głęboko osadzona, prawie nie posiada szyi. Twarz również pokryta delikatnymi łuskami, duże czarne oczy.

Charakterystyczny jest kolor ich ciał. Tym się różnią od innych jaszczurowatych że ich skóra potrafi przybierać różne barwy, jednak najczęściej przybierają barwy niebieskie, indygo i fioletu.

***************************************************************************

Arktus (Arkturianie)Cywilizacja zamieszkująca gwiazdozbiór Arktusa o bardzo długiej historii. Między innymi  cywilizacja ta, przy współpracy np. z Plejadami brała udział w powstawaniu wielu nowych gatunków  i ras np.  nordyckich, czyli ras o ludzkich cechach.

Arkturianie należą do federacji „światła „ i zajmują tam  wysoką pozycję. Bardzo duży nacisk kładą na rozwój świadomości i opracowują różne technologie skutecznie wspomagające rozwój. Niegdyś ta cywilizacja współpracowała z Radą Galaktyczną. Do dziś posiadają tam swoich przedstawicieli i chętnie biorą udział w zorganizowanych przez Turraki zgromadzeniach.

Cywilizacja ta należy do wysoko rozwiniętych, mających wpływ na młodsze cywilizacje,  Posiadają szereg umiejętności.  Szczególnie zaawansowane mają możliwości leczenia. Bardzo wysoka technologia pozwoliła im na zgłębienie wielu tajemnic dotyczących życia i egzystowania istot.

Natura:

Są zarówno bardzo pogodni, weseli i towarzyscy jak i konsekwentni, zdyscyplinowani i bardzo odpowiedzialni. Lubią przebywać w swoim otoczeniu jednak jeszcze bardziej cenią sobie towarzystwo obcych cywilizacji. Chętnie i często są odwiedzani.  Wiele mniejszych grup cywilizacyjnych przebywa u nich na stałe.

Cenią sobie podróże – z natury są bardzo ciekawi. Zaawansowanie cywilizacyjne wymusza na nich doglądanie i odwiedzanie młodszych cywilizacji. Ich struktura cywilizacyjna jest zbudowana na podstawie zaawansowania istot. Młode istoty  intensywnie się rozwijające zajmują się tematami, które pozwalają im na rozwijanie swojego potencjału np. przy budowie, inżynierii, badaniach itd.

Istoty zaawansowane podróżują i tworzą mapy potencjałów umysłowych w danych cywilizacjach. Oceniają stopień zaawansowania siatek świadomości danej cywilizacji i badają kierunek w którym dana cywilizacja podąża. Badają, czy nie można by jej ewentualnie skorygować. Ponieważ kierują się w życiu wartościami Rdzenia bardzo łatwo są w stanie ocenić gdzie te treści nie są odpowiednio realizowane.

Wygląd:

Są dość podobni do Plejadian.  Między sobą jednak różnią się dość znacznie. Mają pociągłe twarze i małe niebieskawe oczy o łagodnym spojrzeniu. Budowę mają podobną do ludzkiej, niemniej jednak nie posiadają takich narządów jak człowiek. Ich  ciała, w odróżnieniu od ludzkich funkcjonują harmonijnie. Dość długo żyją i  potrafią sobie życie przedłużać, o ile jest to konieczne.

Żyją na trzeciej i czwartej   gęstości. W ich przypadku istoty trzeciogęstościowe są dość młode, więc chętnie zajmują się materią i wyżywają się w niej. Nad nimi czuwają istoty starsze przebywające na 4 gęstości.

Kontakty z ludźmi: Jednym z   najbardziej znanych Arkturian na Ziemi jest  Jesus. Właśnie przybywając na ziemi korygował naszą ścieżkę ewolucyjną. Arkturianie bardzo chętnie nawiązują z nami kontakty.  Uważają że nasz poziom mógłby być wyższy i starają się  nas nauczać, pomagając się rozwijać. Niemniej jednak nie należy wszystkich informacji niby  pochodzących od nich brać   bezkrytycznie,  ponieważ niekoniecznie zostają one odebrane w sposób właściwy.

  źródło: http://czasprzebudzenia.wordpress.com/opisy-kosmicznych-cywilizacji-i-ras/

18 komentarzy:

 1. Fajna bajeczka...Szkoda że to tylko bajeczka, na razie niema żadnych naukowo udowodnionych dowodów na obecność innej rozumnej cywilizacji w kosmosie oprócz nas samych...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe opisy ale nie wiadomo skąd autor ma tak zaawansowane informacje. Wiele opisów o Innych rasach pochodzących z innych gęstości/ czyli równoległych rzeczywistości/.Szkoda tylko ,że nie ma tu nic praktycznie o Nas -Ziemianach.xxx Moja opinia to-....Jeśli chodzi o Przedstawicieli innych gęstosci,to wielu mieszka tu na ZIEMI w naszych ciałach. Ziemię zamieszkują praktycznie wszystkie Rasy z całego Wszechświata.Tylko My nie wiemy nic o tym,gdyż Hologram -Oprogramowanie/który znajduje się w nas/ blokuje przepływ informacji między naszym ciałem/bo to tylko biologiczny KOMBINEZON ,który umożliwia Nam przebywanie na naszej Planecie/ a ISTOTĄ DUCHOWĄ,którą w rzeczywistości jesteśmy. kamarkus@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie się to czyta, jednak, skąd autorka, miałaby tak zaawansowaną i rozbudowaną wiedzę w tym zakresie?! Niestety, nie jestem skłonna wierzyć w choćby jedno zdanie w tym artykule.

  OdpowiedzUsuń
 4. są dowody idioto, tylko oni specjalnie ich nie ujawniają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widziałam i to nie jeden raz i posiadam prawdziwe zdjęcie obcego więc ja wierzę

   Usuń
 5. Bardzo interesujący temat .
  Tylko Z kąd wiadomo tyle o cywilizacjach ?
  Prosze o KULTURALNĄ odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 6. Skąd autor bierze te informacje, co oznaczają te poziomy gęstości i kiedy Oni się oficjalnie ujawnią, bo nie widze sensu takich potajemnych działań bo i tak coraz więcej ludzi wie to po co to ukrywać ?

  OdpowiedzUsuń
 7. juz ci mowie skad ,sa to informacje zaczrpniete z amerykanskich serwisow i nie tylko ,to powim wiecej ,co najciekawsze pokrywaja sie one w z innymi informacjami:
  http://www.harmonica.pl/swiadomosc_artykuly19.htm
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Kardaszewa

  OdpowiedzUsuń
 8. https://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Kardaszewa jesto njasmiesniejsze to jest to ze to opis jednego z astronomow czyli naukowca

  OdpowiedzUsuń
 9. Małgorzata, która to napisała, widać ma dużą wyobraźnię. To nie wszystko, żeby pisać o ufo. Nie przeczę, że innych cywilizacji nie ma. SĄ! Tylko, że nad Ziemią była wojna o wpływy - czyli spotkanie 4 cywilizacji, które unicestwiały się między sobą za pomocą technologii, których ziemianie nigdy nie posiądą, ze względu, że szybciej się wymordują niż je posiądą.
  Technologie, które pomogły by w eksploracji kosmosu.
  Błąd jaki zrobili przybysze z kosmosu to udawanie bogów. Nie można tego pochwalić. Nie potrafili też dogadać się między sobą i chcieli zniszczyć Ziemię. Zniszczyli tylko sami siebie
  i źle się z tym teraz czują. Ziemianie teraz wiedzą z kim mają do czynienia. Nawet usa, chociaż wszystkie wiadomości blokują, nie są w stanie zabezpieczyć ich bezpieczeństwa.
  W najbliższym czasie na drodze mlecznej odbędzie się kolejna bitwa między nimi. Stawka jest wysoka wpływy na Ziemi. Czyli kopaliny i darmowi niewolnicy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ignacy Pszyczka z kąd ty posiadasz takie informacje?
  Według mnie nasza cywilizacja nie jest jeszcze gotowa żeby poznać inne cywilizacje...
  Nic to nie da że będziecie coś pisać o UFO ponieważ ludzie w to nie uwierzą...
  Jeszcze za wcześnie! Za bardzo wybiegacie do przodu... Przyjdzie czas kiedy ludzie zobaczą na własne oczy to czego nie są w stanie pojąć dziś.

  OdpowiedzUsuń
 11. Takie wspolczesne basnie.Kiedys mielismy trole,elfy ,krasnoludy , a dzis cala zastepy ufoludkow...No coz,jedyne co niezmienne w tym wszystkim to natura ludzka sklonna do fantazjowania.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Proponuję spojrzeć na Nasza piękna Ziemię, później rzucic okiem na cały układ planetarny, na galaktykę która zamieszkujemy. A później ogarnąć umysłem, że w Kosmosie sa miliardy podobnych galaktyk, a za tym ida tryliony innych planet i gwiazd. I może nie każdy wie ale istnieją też inne wszechświaty. I teraz uswiadom sobie jak bardzo ograniczona jest myśl, że w tych wszystkich wszechświatach, spośród trylionów innych planet, Ziemia jest jedyna na której rozinelo się życie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Może i bujda na kółkach...ale poszerza horyzonty myślowe i pozwala otworzyć się na to,że nawet fizyka kwantowa to ktopla w morzu wiedzy o funkcjonowaniu wszechswiata.

  OdpowiedzUsuń
 15. Pisze się Plejadanie a nie Plejadianie. Zmieńcie kolor czcionki komentarzy, bo nic nie widać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oba zapisy nazwy tej cywilizacji są poprawne.

   Usuń
 16. No nie powiem, ciekawe, szkoda tylko, że to największe bujdy, jakie kiedykolwiek widziałam!

  OdpowiedzUsuń