poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Wypuszczono groźne nanoboty i będą one aplikowane przez szczepionki!

Wypuszczono groźne nanoboty i będą one aplikowane przez szczepionki
T4Informacja ukazała się na stronie Jima Stone jimstonefreelance.com. Kolejne szokujące doniesienie, nie radzę tego ignorować. Pasuje jak ulał do paniki, którą sieją obecnie bandyckie media z tzw. epidemią Eboli, czy też groźną grypą. Chodzi o zastraszenie społeczeństwa by poszło jak baranki pod igłę.
CZERWONY ALARM: POTWIERDZONE WIRUSOWE NANOBOTY SĄ RZECZYWISTOŚCIĄ I ZOSTAŁY JUŻ WYPUSZCZONE DO ŚRODOWISKA.
Stone ostrzega tych, którzy chcą nadal dezinformować społeczeństwo na temat „zbawiennych” szczepionek – co będzie jeśli dezinformator jeden z drugim zostanie zarażony tkim nanobotem? Czy jesteście pewni, że izraelskie laboratoria opracowały je tak, że się wam nic nie stanie?
phageNanoboty T4 zawierają jedynie 183 kB efektywnej informacji w swoim kodzie genetycznym. Zostały wypuszczone już w 22 września 2007 roku i przedstawia się je jako naturalny wariant tzw. „bakteriofaga T4″. Stone twierdzi, że jest to produkt laboratoriów broni biologicznej w Izraelu i że będzie, lub już jest aplikowany w szczepionkach (patrz Protokoły Mędrców Syjonu, Prot. X) na grypę i innych w tym w tzw. szczepionce Paloma i Gardasilu. Nanoboty zabijają, gdyż są przez komórki replikowane do tak wielkich ilości, że komórki lub nawet cały organizm umiera.
Powodem, dlaktórego Stone uważa, że jest to broń biologiczna jest brak istnienia jakiegokolwiek dowodu na to, że te mikroorganizmy istniały przed 1 września 2007 roku. Natomiast ok później była już niezliczona ilość ich zdjęć. W ciągu tego czasu musiało dojść do wypuszczenia tej broni biologicznej.
Stone, który twierdzi, że jest byłym pracownikiem amerykańskich służb NSA (National Security Agency – podsłuchy, inwigilacja, itd. Agencja de facto nie jest kontrolowana przez rząd amerykański, lecz przez żydowską masonerię), opiera swoje domniemania na opinii znajomego eksperta od mikrobiologii, doktora farmakologii. Otóż, bakteriofagi zostały tak zmodyfikowane, że atakują komórki mózgu zamiast bakterii, które są ich naturalnym celem. Wszczepiają swoje DNA do naszego, co powoduje natychmiastową zmianę w naszych organizmach, co więcej - te zmiany będą się powielać  w kolejnych pokoleniach, gdyż to zmienione DNA pojawi się w komórkach jajowych i spermie.
naturalphage
Naturalne bakteriofagi nie są sześciokątne
Naturalne fagi, które są bardzo liczne w przyrodzie i istniały praktycznie od zawsze, są nieszkodliwe dla innych organizmów niż bakterie, do tego działają wybiórczo także wśród bakterii. Aby dany fag zaatakował, bakteria musi być dokładnego typu, takiego dla którego fag ma odpowiednią konstrukcję. Dlatego też być może wybrano je, a nie wirusy, jako idealną broń biologiczną, gdyż wirusy są mniej selektywne w działaniu. A chodzi o to by np. w mózgu niszczyć neurony tylko danego typu, głównie te odpowiadające za emocje i wolną wolę.
Drugą przyczyną jest wg. Stone’a to, że fagi nie atakują ludzi w ich środowisku, nie mogą zarażać przez wnikanie w płuca czy przez skórę, gdyż nie są zdolne do przenikania przez te bariery. Jedyną formą zarażania fagami – nanobotami są szczepienia. Jest to najbardziej bezpieczny dla agresorów sposób zniszczenia znienawidzonej populacji ludzkiej.  Jak twierdzi Stone, w środowisku medycznym ta technologia wywołuje przerażenie, bowiem w rękach szaleńców może być zgubą dla ludzkości.
Istnieją dwa rodzaje ataku poprzez fagi, jedna z nich aktywna, a druga utajona. Pierwsza może zmienić człowieka w sposób natychmiastowy, druga natomiast ma służyć jedynie do modyfikacji DNA, które to będą przenoszone w następne pokolenia.
Stone zastanawia się też dlaczego nagle na temat tych mikroorganizmów – fagów T4, tak wiele można przeczytać w internecie. Przypuszcza, że jest to rodzaj religijnego orgazmu, gdyż fagi te nie tylko mają sześć nóg, ale i ich kształt przypomina gwiazdę Dawida. Zarówno z góry jak i z boku można wyróżnić na nim 6 punktów – ideał dla pewnej grupy by siać zniszczenie wśród ludzkości.
Już w 2010 roku Stone’a ostrzegano, że tworzona jest szczepionka z taką bronią biologiczną, która nie będzie mogła przetrwać w środowisku z uwagi na to, że mogła by zainfekować tych co ją stworzyli. Pamiętamy jak w tym samym 2010 roku, Alex Jones ostrzegał o podobnej broni, która była by wszczepiana wybranym grupom ludzi i modyfikowała ich mózgi. Widać, że nie są to plotki, a rzeczywiście groźna ewentualność – tym bardziej, że w mediach idzie ostra kampania proszczepionkowa, a strony z ostrzeżeniami nt. szkodliwości szczepionek są systematycznie usuwane. Niektóre nawet z cache google.
Stone przypuszcza, że np. szczepionka Gardasil może już zawierać nanobota, gdyż atakuje mózg. W Filadelfii odkryto nową „chorobę”, która atakuje młode kobiety (te, którym aplikuje się Gardasil). Reakcja jest taka jakby „mózg się palił”. Choroba rozpoczyna się zmianami w osobowości, potem jest oszołomienie, ich nastrój zmienia się z minuty na minutę, by w końu znaleźć się w stanie katatonicznym. Filadelfia może więc być polem badawczym dla aplikacji zainfekowanych nanobotem T4 szczepionek.

JAK  TYM WALCZYĆ?
Stone o tym nie pisze, radzi jedynie absolutnie nie dać się zaszczepić. Ale co będzie jeśli zaczną nas szczepić na siłę, a na to się zapowiada?
Nanobotów prawdopodobnie nie wyczyścisz metodą Ashkara, nie wiadomo także czy MMS je zniszczy, choć jest to możliwe i być może dlatego Unia Europejska zakazała niedawno dystrybucji tego leczącego 95% chorób specyfiku. Zakazano wiele innych substancji (z koncentratem czosnkuwłąznie) – być może są to te, które skutecznie zabijają nanobota T4.
Tego jednak nie będziemy mogli szybko stwierdzić, zatem należy poszukać innej, bardziej skutecznej metody natychmiastowego pozbycia się sześcionogiego intruza. Sądzę, że można to zrobić szybko i skutecznie za pomocą zapperów.
Każdy organizm, także i sztucznie skonstruowany, ma swoją częstotliwoś rezonansową. Jeśli będzie potraktowany drganiami o tej częstotliwości oodpowiednio dużym natężeniu, to się po prostu rozpadnie. Zappery impulsowe wg. konstrukcji dr Hudy Clark mają zdolność rozbijania organizmów z różnymi częstotliwościami rezonansowymi – od wirusów do dużych robaków.
Sądzę, że biorezonator Jana Taratajcio, pracujący na najniższej częstotliwości (pozycja 1, czyi 20kHz) może tu być niezwykle skuteczny. Piszę to nie dlatego by rozreklamować produkt, bo ten nie wymaga już reklamy, ludzie się zorientowali z jak rewelacyjnym środkiem higieny mają do czynienia, ale po to by skłonić was do szukania wyjścia z tej wydawało by się beznadziejnej sytuacji.


źródło: http://www.monitor-polski.pl/wybuszczono-grozne-nanoboty-i-beda-one-aplikowane-przez-szczepionki/

1 komentarz:

  1. 1 1 1 -w hebrajskim 6 6 6...czy to krok do znamienia bestii???Ostatnio pojawiają się dziwne nazwy -dla dzieci Monstery dla dorosłych Lewiatan sklep o nazwie diabła ,bo to imię można znaleźć w Biblii,ale co ciekawe jeżeli oni deklarują się że nie wierzą i wyśmiewają zło to po co używają jego symboliki i nam wciskają w codzienność począwszy od kodu kreskowego ,od systemu komputerowego o Nazwie bestia itp itd!??Czy to hipokryzja czy jawne oszustwo.....Pozdrawiam Gosia

    OdpowiedzUsuń