piątek, 30 czerwca 2017

Dziwny obiekt w kształcie diamentu obok tornado w VirginiiGarcia Doores jechał wzdłuż trasy 28 w Wirginii w USA, 23 czerwca tego roku, gdy coś dziwnego pojawiło się na niebie, powodując, że Doores zatrzymały się na poboczu i zrobił zdjęcia. To wyglądało na tornado, przy którym było coś kształtem przypominające diament.
To było bardzo nietypowe, chmura nabrała idealnego kształtu diamentu, co widać wyraźnie na zdjęciach. Według różnych opinii, zjawisko mogło być stworzone przez człowieka - manipulacja pogodą czy blue beam. 
Inni sugerują, że to może być broń pogodowa, która potrafi tworzyć, sterować, a nawet wyzwalać tornado, ale dlaczego ktoś chciałby zrobić coś takiego?

Virginia Zachodnia jest popularnym miejscem obserwacji UFO. W styczniu tego roku w Parkersburgu mężczyzna wyszedł na zewnątrz i patrzył na gwiazdy przez nowy teleskop, kiedy próbował skupić się na innej gwiazdzie po chwili zobaczył czarny przedmiot, który miał kształt diamentu. Statek poruszał się powoli i posiadał trzy żółte światła, które były statyczne. W regionie Zachodniej Virginii odnotowano wiele innych obserwacji dziwnych obiektów na niebie, w tym w Buckhannon, Saint Albans, Clay County i Bluefield. 

źródło: http://www.disclose.tv/news/strange_diamond_shaped_object_spotted_near_tornado_over_virginia/139503

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz